Wątek: Bezsenność
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #26  
Nieprzeczytane 19-11-2009, 23:11
sawana's Avatar
sawana sawana jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Podkowa Leśna
Posty: 2 457
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama5
Jak widać problem bezsenności potraktowano tutaj trochę humorystycznie i lekceważąco , a to wcale nie jest błahym problemem.Coraz częściej mówi się o tym jako o poważnym schorzeniu zagrażającym życiu.
Kto tego nie doświadczył , nie wie jak czuje się człowiek po " białych " nocach.Nie chodzi tu o bezsenność chwilową , bo mamy jakiś problem , " gonitwa myśli " z nim związana , ale o chroniczny brak spania.Tabletki ( szczególnie niebieskie ) proponowane przez jedną z wypowiadających się pomagają , ale w innym problemie , .
A tak poważnie , to jest to dolegliwość , z którą się trudno żyje- znam problem z autopsji .Ja czytam , słucham nocnych audycji , albo ulubionych melodii z kaset.Raz zrobilam wielkie prasowanie.Tabletki nasenne przywołują sen na 2 - 3 godziny i to w nieodpowiedniej porze.A nadużywać ich też nie chcę , bo uzależniają i pogłębiają problem.
Witam
Dzisiaj dopiero weszłam na wątek o bezsenności.Wyszło nieporozumienie.Miałam na myśli tabletki nasenne ,ktore biorę od dawna i mają niebieski kolor.Napisałam to faktycznie żartobliwie,ale z myślą,że w tym wieku nie boję się uzależnienia.Wolę być wyspana i wypoczęta ,niż walczyć z bezsennością i padać na twarz cały dzien ze zmęczenia.
A jeśli chodzi o tabletki mają nazwe na literkę D .Zainteresowanym podam nazwę na priv.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem