Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 08:20
magdalenaanna magdalenaanna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Jaktorów, mazowieckie, Polska
Posty: 1
Uśmiech POMOCY!!! szukam pilnie babci dla moich dzieci


Witam serdecznie,

wczoraj trafiłam na ten wspaniały portal, przeczytałam kilka postów i zdecydowałam się na zarejestrowanie,
mam nadzieję, że tu znajdę pomoc,
poszukujemy z mężem babci dla naszych dzieci,
oboje pochodzimy z Lublina, ale 5 lat temu przeprowadziliśmy się do małej wsi obok Grodziska Mazowieckiego, mamy własny dom i sporą działkę, 3,4 lata temu urodził się nam pierwszy synek Mateusz, 5 miesięcy temu drugi Tomaszek,
niestety ani rodzice męża ani moja mama nie mogą być z nami i poświęcić się wnukom,
rozumiemy to i szanujemy,
mąż pracuje a ja po macierzyńskim również wracam do pracy,
bardzo jednak martwimy się z kim zostawić dzieci,
oczywiście znajomi i rodzina powiadomieni są o naszym problemie i jak tylko znajdzie się ktoś chętny do zamieszkania z nami to dadzą nam znać,
jednak my postanowiliśmy, że spróbujemy jeszcze znaleźć pomoc przez internet,

wiem, że są panie oraz małżeństwa, które chciałyby być babciami i dziadkami dla takich dzieci jak nasze,
jednak jak dotąd nie mogę takich osób znaleźć,

nam nie chodzi o nianię, gosposię itp.
chcemy osoby do bycia z nami ;-D

chcemy, aby ten Ktoś zamieszkał z nami w naszym domu (osobny przytulny pokoik), nie sprzątał, nie gotował, nie prał (chyba, że bardzo lubi i chce) tylko był z nami a przede wszystkim z naszymi dziećmi podczas mojej i męża pracy,
zamieszkanie jest wskazane, gdyż do pracy wyjeżdżamy o 6:00 a wracamy ok.17:00
oczywiście, jeśli Ktoś wolałby dojeżdżać to jest to kwestia "dogadania się",

nie chcę ukrywać, że nie jesteśmy majętni i wynajęcie jakiejkolwiek opieki, niani po prostu przerasta nas finansowo,

jednak przemyśleliśmy z mężem dokładnie i wiele razy ten problem i mamy nadzieję, że jeśli Ktoś zdecyduje się być z nami to stworzymy sympatyczną rodzinę,
my damy opiekę, radość, wyżywienie, dom, spokój, a ten Ktoś swój uśmiech i serdeczność wobec naszych dzieci (i nas) ;-D

kieruję swój apel do osób, które chcą być w takiej rodzinie, które mają chęć być i czuć się potrzebne ;-D

może to być Ktoś z Warszawy, z bliskiego Żyrardowa czy Grodziska Mazowieckiego, bo może bliskość własnego domu będzie sprzyjająca,

jednak jeśli Ktoś nawet np. z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Lublina czy małej miejscowości zechce "zaryzykować" i przyjechać do nas i stworzyć dla siebie nową znajomość a z czasem (mamy nadzieję) rodzinę to właśnie o taką osobę nam chodzi,

czytałam posty i wiem, że są Panie, które burzą się ogromnie na samą myśl o opiekę nad dziećmi, drogie Panie, Wy tylko czytajcie te posty a decyzję o odpowiedzi na mój apel zostawcie tym osobom, które chcą być w mojej rodzinie i chcą być szanowane, doceniane i kochane,

liczę na zrozumienie osób odwiedzających ten portal i mam nadzieję, że ten Ktoś potratuje mój apel poważnie i w miarę swoich możliwości odezwie się szybko,

dziękuję
Magdalena
Odpowiedź z Cytowaniem