Wątek: PoŻegnanie.
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 28-09-2008, 10:21
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

VETUS-ie !
Wiem co to bol na forum ( i to na nie jednym) ale ja zostaje na forum tak dobrym jak to.
Gdzie ludzie w wieku po 60-tce maja juz prawie wszystko "nabyte",wrodzone ,zakodowane ,zlecone ,zaproponowane az po glupote wlacznie .
Nie wracam na fora gdzie zbieraja sie "towarzystwo wzajemnej adoracji" i tak tez poczatkowo sadzilem,ze takim jest to forum - mylilem sie, co czynic wolno kazdemu.
Jednak po upomnieniach,blokadach ,samoobrazaniach sie wyciagalem wnioski,ze wlasnie tu wsrod "starych" mozna sobie spokojnie (mimo prowokacji typu kufa lub Alisio/Zosia) pogawedzic/powspominac,wymienic zdania na rozne tematy i jest przyjemnie - nawet w dziale spoleczno-politycznym (w koszu tez) a nie w roznosciach gdzie ci (co lubia) sciela sobie nawet kwiatuszki pod nozki lub pija i zyja !
Ja lubie polityke a inni siekiere i motyke ( tu nie mylic z naszym "siekierka",ktory tu ostatnio nie zaglada ,nie wiem czemu, a szkoda) .
Mam na stare lata ,nauke,zabawe i wzajemne poznawanie ludzi,szukanie przyjaciol ,towarzystwa i co najwazniejsze rozumienie tych,ktorym czesto doskwiera sedziwy wiek i samotnosc (do pyszalkow mam uprzedzenia).
Ty Vetusie byc moze jestes nie z naszego pokolenia ale o sercu ....... ( tu daje do namyslu wszytkim,jakie to serce) czlowieka,ktore bije i jeszcze dlugo bic nie przestanie .
Ja tez sie juz prawie zegnalem z tym forum ale jak wszyscy widza jestem,zyje i oddycham - jak dlugo sam Bog tylko wie .
Powrocisz tu, gdy sobie odpoczniesz i popatrzysz innymi oczami na swiat starych spracowanych ludzi ,gdy juz Cie znudza zachowania swoich "studentow".
Szczesliwych powrotow !
Tu warto przebywac choc to forum dla "starych".