Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 18-09-2009, 04:33
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Zły, wściekły

Cytat:
Napisał kordianka
A czy ma Pan jakieś uprzedzenia do mojej osoby? Bo o czym bym nie napisała jestem przez Pana atakowana! Z całym szacunkiem, ale jeżeli coś Panu przeszkadza w moich wypowiedziach, to prosze je ignorować, a nie atakować mnie. Trochę kultury....
Nie uważam reklamowania czegokolwiek za dobry pomysł, ale jak się ktoś kulturalnie zapytał, toteż kulturalnie udzieliłam za to zapytanie odpowiedzi.
Miła kordianko.
Gdzie tu widzisz brak kultury? Stwierdziłem jedynie swoją wątpliwość.
Cytat:
Czyżby reklama tranu norweskiego Gala???


Ponieważ jest to forum dyskusyjne to i nie ma obowiązku zgadzać się z druga stroną (czasy kiedy klaskaliśmy tym poprawnie myślącym, bezpowrotnie minęły). Jaki atak? Na Twoją wypowiedź.
Cytat:
Jakby tak sięgnąć pamięcią wstecz o 20 lat, to przypominam sobie okropny smak tranu, który był wmuszany w każdego przedszkolaka i ucznia. Wcale się nie dziwie, że do tej pory wielu z nich ma uraz na psychice :-)
odpowiedziałem
Cytat:
20 lat wstecz to już tranu w szkołach i przedszkolach nie było. Tak koło 50 to na pewno.
odpowiedziałaś
Cytat:
Niestety nie mogę się zgodzić, że 20 lat temu nie było tranów w przedszkolach, ponieważ mam dobrą pamięć i wiem, że jednak był podawany - sama go piłam i do dzisiaj pamiętam ten smak.
i ja dalej
Cytat:
Mam dzieci w wieku 38 i 35 lat i nie piły trany w przedszkolu ani w szkole. Tyle na ten temat.

Proszę zaznacz gdzie według Ciebie byłem nie kulturalny!!
Jak nie znajdziesz to jako człowiek o pełnej kulturze to Ty powinnaś przeprosić. Miłego i pogodnego dnia.
ps. pewnie jednak tego się nie doczekam.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem