Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 12:47
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ojoj......
Ach cóżeś Ty uczyniła Marbello,cóżeś !!!
Tym postem ukręciłaś sznur na swoją szyję .Będziesz biedaczko wisiec nogami do góry,a stringami do dołu.
Jesteś nietaktowna.Takich się nie lubi.Powinnaś być smutna ,jak żałobna chorągiew.
Powinnaś narzekać na stawy ,kręgosłup i brak pieniędzy.
Powinnaś latać ze ścierką po domu, a jeżeli tego nie robisz ,to chociaż się nie przyznawać do nieróbstwa ,oraz zadowolenia z tegoż.

Widzę ,że wdrapujesz się na podium dotychczas zajęte przeze mnie - ofiary mobbingu ,która ma wszystkich w doopie.Nooo,gwoli ścisłości - przesadziłam.. Na szczęście jest tu całkiem spora liczba ludziów,których zwyczajnie -bardzo lubię. i niniejszym mocno całuję.

Lila, serce moje. Dolaczam godnie do podium - cala przyjemnosc po mojej stronie! Sznur na moja glowe? Przezylam u Szwabow i przezyje na Forum. Zawsze bylam TWARDA zawodniczka. Nie beda mnie lubiec? To nie jest moje glowne zmartwienie. SMUTNA NIE BEDE, NARZEKAC NIE BEDE, kregoslup - dawno wyreperowany przez Prof. Gruce - trzyma sie zupelnie dobrze. Pieniadze - rzecz nabyta, dobrze jak sa ale i bez nich dam sobie rade. W koncu zawsze moge sprzedawac moje pomysly? Jestem jak ten kot co spada na cztery lapy i szybko sie adaptuje do kazdej sytuacji. Jestem czarownica - i wcale sie z tym nie kryje.
Na Forum jest wiele wspanialych seniorkow - chyle przed nimi moj kapelusz wyjsciowy.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem