Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 01:03
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisał-A w kwestii istnienia senatu i tego w jakiej formie i czy wogóle warto podyskutować powaznie i napewno nie w okresie szaleństw przedwyborczych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Ja się pytam mój miły kolego kiedy możemy o tym porozmawiać ? za 100 lat ale nie będzie nas to kiedy proponujesz ta dyskusję .Śmieszy mnie tego typu dyskusje ja mam raka z przerzutami ale chciałbym rozmawiać o tej chorobie później.

Jak masz w tej sprawie pogląd to go przedstaw albo możesz napisać że jesteś niekompetentny w tej sprawie i to rozumiemy

Twoje wstawki......Zamiast sejmu i senatu w tym czasie było Biuro Polityczne i KC PZPR i ,,,, są pewnie dla twoich przygłupów którzy poza IPN nic nie widzą.Udostępnić wszystkim to archiwum styropianu z donosami pluty ,na forum będziemy się bawić coś donosił nas sąsiadów i przestań nam pieprzyć o swoim kryształowym charakterze.Podaj nazwisko i dane byśmy mogli sprawdzić pierwszego bohatera RP czy pierwszym donosicielem zwanym w tym czasie kablem.I daj zgodę na udostępnienie swoich danych na forum.

Sam się zastanów co piszesz ja ciebie nie atakuję tylko żebyś zrozumiał że nie jesteś lepszy od innych seniorów bo nie słyszałem o plucie w krzywym kole bo ludzi z tego okresu jest już niedużo to ci co rozpoczęli transformację.Tu nie chodzi o odznaczenia tylko o to że dalej musimy dokonywać transformacje . Ty starasz się dzielić społeczeństwo na tych
z styropianu i innych grając przyjaciela PO.

Przestańmy pieprzyć o starym okresie i systemie do tego nikt normalny nie chce wrócić zastanów się , jakie mamy pomysły na przyszłość ,albo ich nie mamy.