Wątek: Witam
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4329  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 12:18
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Cytat:
Napisał Annamaria11
Stefanie piękne kolory...wróciły również moje wspomnienia z naszej działki, a nawet z trasy dojazdowej...po obu stronach drogi. Ach te kolory złotej jesieni! Teraz podziwiam je w Parku Oruńskim...
Dziękuję, Aniu.
Podśpiewuję sobie: "... jeszcze tylko parę wiosen...". Pamiętasz, tak śpiewa Wiesław Michnikowski, ...niezapomniany.
A ja przeżywając taaaką jesień, złotą polską, kolorową - sparafrazowałbym na: "... jeszcze tylko parę jesieni...".
A teraz, już w domu. Ponieważ leki się nam skończyły, no i z neurologiem jestem umówiony. Siedzę sobie na balkonie, słoneczko leniwie grzeje. Bo balkon mamy po południowo-wschodniej stronie, IIIp. W dali widzę dachy Orunii Górnej. Charakterystyczny kościół z romboidalnym dachem. W linii prostej to niedaleko. Jednak nisko w dolinie biegnie Świętokrzyska, w kierunku Łostowic.
Ty do Parku Oruńskiego masz rzeczywiście niedaleko. A tam też masz piękną, złotą jesień.
Teraz biegnę do czytelni osiedlowej. Książki wypożyczone trzeba zmienić. Czytam właśnie serial szwedzkiego pisarza powieści kryminalnych i sensacyjnych Hakana NESSERa.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
I Panie na wątku Marysi.
J.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 16-10-2018 o 15:21.
Odpowiedź z Cytowaniem