Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6048  
Nieprzeczytane 22-10-2020, 09:43
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 569
Domyślnie

Alu, nie spojrzałem i napisałem. Rzeczywiście to ty wspomniałaś o mojej kocie Mimi a poszło na Kaimę dlatego, że jak ktoś jest wobec mnie sceptyczny, to właśnie ona, często zresztą z wzajemnością. Ot, takie stare, dobre małżeństwo.
Imię dla koty wymyśliła synowa, ale przypomina ono pseudonimy tancerek z Moulin Rouge, jak Frufru, Pipi, Lili, itp.A moja kota nie jest tancerką, tylko wiecznie głodną rozkapryszoną panienką, więc skoro cesarz Japonii nazywa się Aki-hito, jego ojciec Hiro-hito, to czemu moja czarnula nie może być Kota-kita. Zresztą komisarz Rex ze znanego serialu Nazywał się Reginald von Ravenhorst, a Rex to tylko pseudonim filmowy.
Kaimo, twój Curuś sądząc po imieniu, ma dobre, góralskie pochodzenie. Bahleda Curuś to stary zakopiański odłam rodu Bachledów.
A wracając do charakteru kotów - moja Kita urodziła się na włościach teściowej syna i pół roku była kotem bez domu. Teściowa ta jest oficjalną opiekunką kotów i kręci się tam kilkanaście kotów. Moja biedna czarnulka była takim popychadłem w tej zgrai, bo mała i młodziutka, a domowy kot w rezydencji nie tolerował innych kotów w domu, wobec czego wyswatała mnie z tą czarnulką, mnie, który całe życie preferował blondynki. Jakoś się jednak ułożyło i mieszkamy ja i kota razem, ale ona jest szefową a ja człowiekiem od spełniania jej kaprysów.
Cześć Bisiorek. Ty chudzielec jesteś . Czy to wina pańci? Przywołaj ją do porządku!

__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem