Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 18:41
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
Charakter, osobowość Koczownika

Grupa krwi B wykształciła się, mniej więcej, 10 tysięcy lat temu, na terenie obecnego Tybetu, Pakistanu, Indii. I przeniosła się do Mongolii, Chin, na Syberię, docierając przez Cieśninę Beringa do obu Ameryk. Tamci praprzodkowie wiedli koczowniczy tryb życia, pędzili przed sobą stada udomowionych zwierząt. Żywili się mięsem i produktami mlecznymi.

Osoby, w żyłach których płynie krew grupy B, to typowi nadwrażliwcy i czuli kochankowie. Najczęściej są to ludzie bardzo spokojni, jednak ich uczucia mogą nagle eksplodować (zazdrość). Kobiety posiadające tę grupę krwi są nad wyraz impulsywne

O mattttko!!! Okazuje się, że jestem nad wyraz impulsywną kobietą , pochodzącą od koczowników wywodzących sie z Tybetu (to pewnie dlatego tak zawsze chciałam tam pojechać), wrażliwą i czułą. Super
Lubię mięso, warzywa itd., natomiast wbrew temu co tu się pisze - nie cierpię mleka, szczególnie tego zdrowego, prosto od krowy. Kiedy w dzieciństwie karmiono mnie w kółko zupami mlecznymi, zwiększałam dwukrotnie zawartość talerza swoimi łzami.
Czytałam też takie publikacje, ale nie wydają mi się godne zaufania.
Odpowiedź z Cytowaniem