Wyświetl Pojedyńczy Post
  #521  
Nieprzeczytane 10-11-2016, 20:25
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał wietrzyk
...Nawet nie podejmuje rozmowy z kimś kto pojęcia nie ma kim w tych strasznych czasach sowieckiej władzy był Żołnierz Wyklęty...
jestem szczęśliwa że ludzie Ci doczekali się swojego Narodowego Święta.

Ja mam pojęcie bo już żyłem w czasach tych "Żołnierzy Przeklętych" którzy nie tylko mordowali i żyli z rabunku ale na dodatek marzyła im się 3 Wojna Światowa i następna ofiara z krwi Polaków.Nic dla nich nie znaczyła Ojczyzna i jej odbudowa z ruin i zgliszcz,nic nie znaczyła radość Narodu z odzyskanej Ojczyzny i WOLNOŚCI, nic nie znaczyło wyzwolenie Oświęcimia i innych obozów zagłady. Te ich "święto" to nic innego jak zakłamywanie historii tak powszechne obecnie, że aż budzi zdziwienie.Dlaczego o tym wspominam gdyż chciałem przypomnieć kilka ważnych dat w naszej historii w XX i XXI wieku zaczynając od roku 1919 gdy Piłsudski napadł na będący w trakcie "wojny domowej" ZSRR.Mam na to przedwojenne dowody a tu co? w wikipedii całkiem to przeinaczyli i ręce opadają.Jestem już starym człowiekiem i gdy takie "bzdury" czytam to zastanawiam się dokąd MY jako Naród zmierzamy i co chcemy osiągnąć.Zachód już tyle razy nas zdradził,tyle razy napuszczał na sąsiadów abyśmy sami się powybijali, że pewnie kiedyś im się to uda i Polska wraz ze swoją 1000-letnią kulturą zniknie z mapy Świata a nasze groby zostaną zrównane z ziemią i opuszczone, tak ja to widzę i pewnie,prowadząc taką zgubną politykę wewnętrzną i zewnętrzną stanie się to prędzej niż nam się wydaje.
Gdyby nie polityka przedwojennej (przed 1939 r) może do II Wojny Światowej by nie doszło bo to te umizgi do Hitlera,wspólna napaść (wiem,wiem dlaczego i znam historię) na Czechosłowację i szukanie sojuszy gdzieś daleko ośmieliły Faszystów a sojusznicy 12 września 1939 roku pokazali nam "środkowy palec" zamiast wspomóc,reszta to już konsekwencje i śmierć 6 milionów naszych obywateli.Teraz sytuacja się powtarza,historię się przeinacza więc i nas pewnie niedługo nie będzie.Szkoda tylko tych młodych i ogłupionych fałszywą historią i propagandą tak wspomaganą niektórymi bywalcami tego portalu
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem