Wyświetl Pojedyńczy Post
  #538  
Nieprzeczytane 21-03-2017, 17:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=wibi][font="Verdana"][size="2"]
Cytat:
Ja nie walczę pluto37,po prostu przekazuję historię tak obecnie wypaczaną przez twoich ulubieńców (czyli PO & consortes w postaci Nowoczesnej) których zamysłem było,jest i będzie pozbawić nasz Naród swojej tożsamości,języka i kultury tak jak chcieli to zrobić ci "(prze) (wy) klęci".

rany boskie!!!
wibi! a któryż to wyklęty z PO i Nowoczesnej chce pozbawić cię tożsamości, jezyka, kultury?
Cytat:
To czego nie udało się zrobić niemieckim okupantom (mordowanie naszej inteligencji,palenie książek,zamykanie szkół itp.) przez ostatnie 27 lat zrobili ich "podopieczni" co łatwo zobaczyć w mediach gdzie naszej,narodowej kultury prawie się nie widuje ,

wibi! kto morduje i kogo i kto pali książki? A co do kultury narodowej, to chyba nie masz na myśli mediów narodowych? I wydaje mi się, że już dawno nie byłeś w ...księgarni.
Cytat:
a znajomość pereł jak np. "Pana Tadeusza" (których fragmenty MY uczyliśmy się w szkole podstawowej) została zastąpiona "kulturowym chłamem" w postaci Harrego Pottera.

Rany boskie! wibi! Co mają te wyklęte do Harry Pottera?
No i przyznaj, że "Jak hartowała się stal", albo "Samotny biały żagiel" albo O takim co się kulom nie kłaniał" były lepsze
Odpowiedź z Cytowaniem