Wyświetl Pojedyńczy Post
  #318  
Nieprzeczytane 08-09-2017, 13:36
Ludka's Avatar
Ludka Ludka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Tarnowskie Góry, śląskie
Posty: 67
Uśmiech

Cytat:
Napisał elfka
Witaj Ludka widzę że jesteś na forum
Proponuje pojechać do Zamościa,później do Krasnobrodu-to jest mała miejscowość uzdrowiskowa dla dzieci,ale pięknie połozona wśród iglastych lasów i jest zalew.
Następnie obowiązkowo pojechać do Suśca -przepiękne szumy,nigdy ich nie zapomnisz i wycieczka piesza brzegiem Tanwi(och cudo).


Za Lublinem w stronę Lubartowa jest Kozłówka z Pałacem i pięknym parkiem,kochana musisz tam być

Na dzisiaj tyle jak sobie coś przypomnę to jeszcze napiszę

Ludka mogę być przewodnikiem po Lublinie,tylko napisz kiedy przyjedziesz
Elfka!
Dzięki za pomysły. Wspaniala trasa i miejsca które pokazujesz. Narazie zbieram pomysły. Ostateczna trasę wycieczki oczywiście musimy wspólnie uzgodnić z moją "ekipą". Mamy poomysł, aby w 8-9dni objechać jak najwięcej ciekawych miejsc w Polsce. Dla mnie to spore wyzwanie, ponieważ tez już u mnie z kondycją tak do końca nie najlepiej. Ale czego nie robi się dla Dzieci? .
Trzeba się sprężyć i w drogę!
Jeśli tylko nie robi Wam to kłopotu, Tobie i Danci to nadal z wdzięcznością oczekuję ciekawych podpowiedzi.
Wyruszamy pod koniec września (oby pogoda dopisała).
Ostateczna trasa naszej wyprawy również nie jest jeszcze dopięta , wszystko może się zmienić, ale napewno wyruszymy z Krakowa w kierunku Sandomierza... chyba.
Ściskam Was moje drogie mocno.
Narazie. ludka
Odpowiedź z Cytowaniem