Wyświetl Pojedyńczy Post
  #99846  
Nieprzeczytane 16-08-2017, 22:55
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Nie potrzebuje. jeszcze pamiętam bez suportu jak się dwucyfrowe liczby odejmuje i dodaje.

Od kiedy to pełnomocnik=wiceminister?



pełnomocnik, czy wiceminister???
I masz na myśli 800 mln złp które "pożyczył" Kurski na tvp?

Cytat:
Napisał Petrus16

Petrusie. Zabawa w ględzenie o tym co chcę a czego nie chcę to dobre dla przedszkolaków i stetryczałych starców.
ja jestem jeszcze w tym wieku, gdzie sprawdza się czy coś jest możliwe czy nie.

I czemu tylko Niemcy ??? A ruskie gdzie??


Petrusie!
Nawet gdyby byli na Bahamach, albo na San Escobar, czy innej Maderze, to nie zmienia postaci rzeczy, że psim obowiązkiem Szydło jest NATYCHMIAST nieść pomoc obywatelom w sytuacji klęski żywiołowej.



gdzie jest KACZYŃSKI poseł nieznany
ten superwuc od DOBREJ ZMIANY
co teraz ponoć wszystko może?
pomaga ludziom o każdej porze???


czy pod pierzyną z ....???


Nie może być? Chyba jako szeciolatek zaczęłeś pobierać nauki.

Od kiedy to pełnomocnik=wiceminister? Nie odrobiłeś lekcji bo to właśnie Tusk dał przykład powołując pełnomocników.

Były na szczęście min. Rostowski robił takie wygibusy z ZUS-em.Dotację nazywał pożyczką.Kwota 40 milionów. Nie pamiętasz bo to dla ciebie nie wygodne.

Twoja wypróbowana metoda-obrzucić błotem aby się nie zdeklarować w ważnej kwestii i nie odpowiedzieć na pytanie. To jak, jesteś za odszkodowaniem czy nie. Brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.

Oto Twoja logika: Jak ktoś z rządu przyjedzie na tereny które ucirpiały po huraganie, to OK.. Jak nikt nie przyjedzie, to znaczy, że rząd ma w d... poszkodowanych. Premier 38 milionowego państwa powinien rządzić a nie stwarzać pozory rządzenia jeżdząc po terenach objętych katastrofą. Ma od tego samorządowców, wojewodów i innych urzędników którzy powinni robić to co do nich należy.
Ale co ja z tobą będę polemizował to tak jakby się kopać z koniem! /ulubione powiedzenie Pluto/
Kaczyński biegał po plaży i plażowiczów namawiał do antyprotestów.
Odpowiedź z Cytowaniem