Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1048  
Nieprzeczytane 15-01-2011, 09:04
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Mojej sąsiadce Ziucie zabrakło dzisiaj słów,
na wieść, że Alicja Curuś Bachleda żyje
i wychowuje swojego synka na odległość.
Moja droga, niech się pani
tak nie denerwuje - uspokajałam ją,
ponieważ król bezgranicznie kochał swą małżonkę, królową, a ona całym sercem kochała jego. Coś takiego musiało skończyć się nieszczęściem — Andrzej Sapkowski


Alicja Bachleda-Curuś (28 l.) wreszcie przerwała milczenie na temat swojego związku z Colinem Farrellem (35 l.). Aktorka przyznała, że nie jest już z ojcem swojego dziecka, a Henry Tadeusz (15 mies.) jest przy niej.


Alicja na łamach "Twojego Stylu" przyznała się zakończenia związku. W pierwszym od miesięcy autoryzowanym wywiadzie z Alicją Bachledą-Curuś czytamy, że aktorka nie jest już z Farrellem!

- Ważne, by spojrzeć na związek z boku i zastanowić się, czy idziemy we właściwym kierunku. Cieszę się, że nam się to udało i podjęliśmy z Colinem decyzję, by nasz związek przerodził się w ten bardziej przyjacielski, równocześnie odnosząc się z szacunkiem do uczucia, które nas łączyło. Bo mimo że nie żyjemy razem, jesteśmy sobie bliscy i wzajemnie się wspieramy. I zależy nam, żeby w miłości wychowywać naszego Henia - powiedziała magazynowi Alicja.

Aktorka wyznała też m.in. w wywiadzie, że nie jest osobą wymagającą - Nauczyłam się, że nie należy za wiele wymagać, oczekiwać. Szczęście jest wtedy, gdy nauczymy się go w samotności. A potem to szczęście można tylko z kimś dzielić. Nie można uzależniać się od drugiej osoby, bo narażamy się tylko na rozczarowania..

Dowiadujemy się również z magazynu, że Ala jeszcze w styczniu wraca do Los Angeles.


Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/ali...my_167304.html
Odpowiedź z Cytowaniem