Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 12-08-2011, 07:59
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał admin
Dlatego zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wpisywanie w tym wątku propozycji dotyczących ulepszenia istniejących funkcjonalności oraz wprowadzenia nowych.
A. Do tej pory jest bardzo utrudniona obsługa własnego profilu i nie ma nigdzie jasnego opisu tej obsługi.
1. Na profilu brak mi np. prostego narzędzia do ustawiania szerokości poszczególnych bloków.
2. W bloku "znajomi" jest rubryka "notatki". Wystarczy jeden nieostrożny ruch lub dopisanie czegoś, a wpisane tam mozolnie np. daty dotyczące poszczególnych osób znikają bezpowrotnie i to hurtem.
3. Nie ma prostego narzędzia do ustawienia koloru tła profilu.
Jest natomiast "ustawienie stylu", gdzie podane są "gotowce, pozwalające na zmianę koloru pasków lub "małpowanie" cudzego.
Reasumując: jeśli ktoś chce coś zmienić w profilu - musi korzystać z podpowiedzi kilkorga "oblatanych" użytkowników, którzy tę sztukę opanowali.

B. Na forum jest wyszukiwarka, która nie wyszukuje. Najczęstszą odpowiedzią jest brak odpowiedzi nawet wtedy, kiedy poda się dokładną frazę.

C. Nie wiem, czy jest możliwe takie ustawienie archiwum, żeby można było trafić do czegoś wg daty.
Jest spis treści (250 pozycji), ale żeby trafić w to, czego się szuka, trzeba każdą rzecz otworzyć i sprawdzać. To jest diabelna robota!

D. Galeria. Nigdzie nie znalazłam zastrzeżenia praw autorskich do zdjęć.
Każdy może zapisać sobie zamieszczone tam fotografie i robić z nim, co chce.
Kiedyś nieostrożnie wstawiłam fotkę wnuczki, którą ktoś bez pytania przerobił jakimś generatorkiem i wstawił gdzieś, już nawet nie pamiętam gdzie. Trafiłam na to przypadkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem