Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2015  
Nieprzeczytane 21-04-2015, 18:39
EiM's Avatar
EiM EiM jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: łódzkie
Posty: 3 828
Domyślnie

Paulo- napisałaś: .
Cytat:
tworząc obrazy zabawiamy się narzędziami jak dzieci kredkami..
Dużo w tym prawdy. Staram się prawie codziennie znaleźć czas na tę zabawę, wtedy odpoczywam. To jest tylko mój czas. Pięknie nam podajesz kwiaty zarówno wieczorem jak i z rana. I jak zwykle chętnie spieszysz z radą i pomocą.
Maryno- Fantazyjny wszechświat z fraktalem i ziemska miłość podana z bajkową fantazją .
Dzidko- Kartka „wdzięczności „ bardzo ładna i tym milsza, że wykonana samodzielnie przez Ciebie. Bardzo dziękuję.
Cytat:
Korzystając z okazji proszę jeszcze o info, jak tworzymy warstwę z opcją Replace, bo Combine (chyba doszłam), to Filtry ->Animacja ->Optymalizuj (dla formatu GIF)
Podoba mi się, że jesteś dociekliwa. Po wykonaniu „optymalizacji do formatu gif”, ujawniają się domyślne ustawienia dla gif-a. Jest to czas (100ms) i opcja prezentacji (combine). Jest to wygodne, bo nie trzeba robić ustawień dla każdej warstwy, jednak sama optymalizacja ma za zadanie przede wszystkim zmniejszenie wagi pliku. Więcej postaram się wyjaśnić w osobnym poście.
Irenko- To miło mieć wiecznie kolorowy i pachnący ogród, w którym pielęgnowane kwiaty zagłuszają chwasty. Dziękuję za pozdrowienia.
Odpowiedź z Cytowaniem