Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3599  
Nieprzeczytane 21-01-2018, 22:44
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Witam Halinko Może kiedyś bliżej lata dojdzie do naszego choć króciutkiego spotkania w Bydgoszczy np. na kawce czy soczku. Ot, tyle aby się poznać wizualnie, wymienić uprzejmości i nieco wiadomości. Pożyjemy - zobaczymy.

Co do wątku, to obojętnie jaki akurat temat podejmujesz na wokandę, to fotki wstawiasz interesujące a niektóre wręcz świetne. Bez maślenia - naprawdę to uczta dla oczu i przyjemność oglądania.

Temat zimy jak również innej pory roku daje szerokie spektrum najróżniejszych prezentacji. Choćby w zimie jak zapoczątkowałaś, mogą być różne rzeźby lodowe, przez mroźną naturę tworzone figury, obrazy, fantazyjne rzeczy np dekoracje karnawałowe na zimowo. W Bydgoszczy na Starym Mieście sporo takowych. Można też zaprezentować ptactwo i zwierzynę jak sobie radzi w warunkach zimowych. Ja na przykład w okresie zimowym regularnie, codziennie w tym samym miejscu, dokarmiam ptactwo na trawniku przed moim blokiem. Nawet nie mogę podpatrzyć jak dziobią posiłek, bo robią to błyskawicznie wręcz. Kłócą się nawet między sobą w dostępie do żarełka. Mogę jedynie żałować, że ilości jakie im podaję są niewystarczające zapewne wobec ich potrzeb.

Pomysłów na prezentacje wątkowe może więc być wiele. Przyjdzie inna pora będą inne propozycje. Im więcej nas tym pomysłów może być więcej. Zaproś tych, którzy wątek odwiedzają aby także uczestniczyli w nim prezentując swoje fotki i zbiory z folderów. Tylko proszę prowadź wątek nadal z takim zaangażowaniem jak dotychczas, bo robisz to świetnie. Pozdrawiam. Oczywiście zaglądam a czasem także się odezwę z jakimś widoczkiem.
Tymczasem


__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem