Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 24-01-2007, 21:06
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka

Jolito!!!... otworzyłaś pokój przyjęć dla petentów (nie piszę izbę przyjęć bo ta się źle kojarzy).... no to masz na "głowie" pierwszą "marudną interesantkę". Jestem po lekturze wątku z "latami". Wszystkie wypowiedzi przeczytałam z uwagą. Chciałam dorzucić "swoje 5 groszy".... ale zrezygnowałam bo część argumentów byłaby powieleniem tego co napisali moi przedmówcy. Pragnę jednak zwrócić się do Ciebie z prośbą abyś wystąpiła "do dyrekcji" o możliwość wyświetlania na forum informacji o dniu urodzin użytkowników (oczywiście tych którzy taką informację podali w profilu albo w najbliższych dniach uzupełnią te dane). Taka informacja według mnie powinna się wyświetlać z pewnym wyprzedzeniem....tak aby na forumowe urodziny mogli się przygotować zarówno jubilat jak i urodzinowi goście. Pamiętam jak sympatyczne były urodziny iwo1111 (a tak na marginesie.... czy ktoś wie co się z Nią dzieje?).... i jaką mnie zgotowałyście niespodziankę urodzinowo-imieninową (zresztą za Twoją sprawą.... bo jak się okazuje jesteś "akuratną" czytelniczką wszelakich informacji..... "nawet tych maczkiem pisanych").
Taka informacja mogłaby być zawarta u dołu strony forum tam gdzie dotychczas wyswietlają się święta.
Tym razem jak widzisz wykorzystuję tzw. "drogę służbową" i mam nadzieję, że nie narażę się "dyrekcji".
Acha.... jeszcze jedna sprawa, bodaj najważniejsza. Proszę o zabranie w tej kwestii głosu przez uzytkowników. W tej całej propozycji Wasze zadanie i opinia są najważniejsze.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)