Wątek: Sprzedam
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #44761  
Nieprzeczytane 31-08-2012, 22:16
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Nie wiem co się dzieje ale mój komp na seniorku muli niesamowicie. Ten post piszę już od pół godziny. Proponuję kończyć stypę, tym bardziej, że chata też się wali (patrz # Mar-Basi). Poza tym większość z bywalców tego wątku o 21:00 bierze kierunek łóżko. BasiuK i Mar-Basiu kończmy już imprezkę, właśnie w takim świetnym momencie.

3.08 br gdy Mimoza zaprzestała prowadzenia tego wątku, zakładając własny, stan postów wynosił wówczas##43935 a podglądaczy przez dziurkę od klucza było 678100

Wg obecnego stanu na dziś tj. 31.08 2012r wystukaliśmy ##44770 i to jakich! Nie żadne tam np. miłego dnia czy smacznej kawki, ale rzeczywiście bogate w treść. Podglądało nas zza węgła lub przez dziurkę od klucza 701606 userów.To
niewątpliwy sukces dużego formatu. Na stronie rozrywkowej forum jesteśmy niewątpliwym liderem.

Nie potrzebujemy się sami dowartościowywać, bo dowartościowuje nas powyższa statystyka, która jest rewelacyjna.

Ze sceny czyli forum należy schodzić będąc w glorii a wątek jest właśnie w świetnej kondycji, a nie uciekać jak szczury gdy statek tonie. Możemy mieć podniesioną głowę i uśmiech na ustach.
Po co zabawiać podglądaczy. Trzeba umieć zamknąć wątek w odpowiednim momencie. Jego formuła wyczerpała się dawno. To miało być dwudniowe żartobliwe ogłoszenie a stało się wątkiem. Pora to zakończyć. Kto ma ochotę na podobną formę zabawy zawsze może otworzyć wątek pod własnym szyldem czyt. avatarkiem.

Od 3 08 br na wątku radośnie, wesoło bawili się:
BasiaK, Mar-Basia, Marylcia, Szuanka, Doc, JanuszB, Paula, Psycholog-Nineczka, Izunia, Bolcia, Kobra5, Gerd, Ja-nusz, Siri, Saramata, Toy i ja.
Na finiszu daliście takiego czadu, że to się nie da powtórzyć i świadczy, że jesteście wspaniali. Naprawdę. Bardzo Wam serdecznie dziękuję za towarzystwo, aktywność i fantastyczne poczucie humoru. Wspólne z Wami zabawy były ogromnie sympatyczne.

Dla Was z podziękowaniem i wdzięcznością:






K O N I E C
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.

Ostatnio edytowane przez Ania o. : 31-08-2012 o 23:25.