Wyświetl Pojedyńczy Post
  #212  
Nieprzeczytane 08-01-2011, 23:18
Bolcia's Avatar
Bolcia Bolcia jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 618
Domyślnie

W dniu 19.XI 2010r w #236 godz.20;55 na wątku "Rozmowy w saunie" kol. "zosianowa" (widać bystra i spostrzegawcza oraz odważna dziewczyna) zarzuciła założycielce wątku nieuczciwość i działanie wbrew zasadom netykiety, przepisywanie żywcem całych tekstów Marii Czubaszek oraz prezentowanie ich jako własnych.
Prawda widać boli szczególnie gdy kłamstwo się wyda.

I oto jak została potraktowana przez założycielkę owego wątku - #237 19 XI 2010 godz. 21;14:
Cyt. "Teksty moje nie muszą się Tobie podobać i nie musisz ich czytać, a jeśli zazdrościsz, że wątek się kręci, to stwórz swój własny, lepszy i bardziej błyskotliwy.
... nie zaśmiecaj mi takimi uwagami mojego wątku, bo tutaj się bawię z ewikomegą i intruzów mi nie potrzeba.
Chętnie poczytam co masz innego do powiedzenia." Koniec cytatu.


Ewikomega starała się naiwnie koleżankę tłumaczyć i łagodzić jej zachowanie ale każdy kto czytał ten wie - wyszło szydło z worka. Czym innym jest z netu przenosić wiersze, piosenki, obrazki i inne różności gdy nikt nie usiłuje wmawiać czytającym swego autorstwa - na takim ściąganiu z netu funkcjonują całe wątki. Tymczasem "Rozmowy w saunie" to wątek prowadzony w pierwszej osobie liczby mnogiej "JA" to i owo czyli sugerowanie przekazu jako własnego, jako własnych wypowiedzi. Nie tylko pomysł ale i teksty ściągnięte. Nie dosyć, że oszustwo to jeszcze takie potraktowanie a fe!

C.d. #241 20 XI 2010 godz.11;15
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem