Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 23-10-2008, 13:50
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Seniorze

Cytat:
Napisał senior A.P.
Po zalozonym temacie wczesniej (nie pamietam przez kogo) o kochaniu innej narodowosci na polskim forum,ktory zostal juz zamkniety,propnuje milosc wsrod Polakow.
Tak sie sklada,ze duzo ostatnio jest narzekan na Polakow,ze nie potrafia sie szanowac ,wzajemnie sobie pomagac czy nawet milowac - chce otworzyc na tym forum dyskusje na temat (jak wyzej) aby ten stan rzeczy zmienic.
Polak Polakowi zazdrosci,ze jest bogatszy,ma dom ,samochod,jezdzi na zagraniczne wczasy,bywa w sanatoriach,poprostu stac go na to , a inny cale zycie klepie biede i ledwo wiaze koniec z koncem.
Moze tak wzajemnie sobie doradzimy w ramach milosci,jak zyc aby nam bylo lepiej. Nie wzorujmy sie na takim milowaniu jak chociazby premier z prezydentem polskim,ktorzy nie tylko,ze sie nie miluja ale sobie i nam szkodza.
Badzmy ludzmi wzajemnie szanujacymi sie,przyjaznymi i szczerymi.
Dbajmy o wlasne dobro wzajemnie sobie pomagajac,badzmy uczciwi i prawdomowni,wytykajmy zlo ,pokazujmy dobro.
Zacznijmy milowanie i zmiany nalepsze.
o
te tzw "wady" Polakow mozna oskarzyc kazda inna narodowosc.. Wiem cos na ten temat zyjac jednoczesnie w trzech krajach.. To sa po prostu wady ludzkie a nie czysto polskie..
Ja JESTEM DUMNA I CIESZE SIE Z SUKCESOW POLAKOW
serce mi rosnie jak widze ze jakas rodzina czy poszczegolna osoba tutaj wspaniale sobie radzi..
Wczoraj moj maz lecial samolotem z pania z Krakowa.. naukowcem fizykiem .. na sympozjum w Triescie.. Opowiadala mu troche o swojej pracy i wszystkich rozjazdach po swiecie..
Bardzo mi bylo przyjemnie ze tacy Polacy nas reprezentuja po wszystkich krajach..