Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20043  
Nieprzeczytane 04-12-2022, 22:26
Magdalila Magdalila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Sosnowiec
Posty: 574
Domyślnie Cześć wszystkim wieczorem

Od kilku dni zbieram się aby tutaj napisać, ale jakoś tak leci, zajęta ciągle jestem. Spotkania, wyjścia, piątek z wnuczkiem był, sobota sprzątanie, dzisiaj Śląski Festiwal Nauki - taka ciekawa impreza współorganizowana przez moją jednostkę.
Dalej więc jestem aktywną kobietą. No i dobrze.
Bachorku,
Frajda jest super, obejrzałam najpierw zdjęcie i też ją wybrałam, chociaż zaintrygował mnie też Gizmo. Wygląda na niezłego rozrabiakę. Gdybym zdecydowała się na pieska to na suczkę, one nie mają tendencji do obsikiwania, a to było straszne. Ja już więcej remontu robić nie zamierzam. Ale tak czy inaczej piesek kosztuje: weterynarz, karma, lekarstwa, no i kłopot jak się wyjeżdża. Córki mi zapowiedziały, żebym nawet nie myślała, bo one nie zostaną z nim. Ale i tak jak u nich zostawiałam mojego czasem to psina siedziała nawet 10 godz. sama. To nie zdecyduję się.
Ja muszę mieć jakieś zajęcia bo zwariuję, a teraz tyle ciekawego się dzieje wkoło. U Was też pewnie, wystarczy się rozejrzeć.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, trzymajcie się, postaram się zaglądać częściej.
__________________
Magdalila
Odpowiedź z Cytowaniem