Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20060  
Nieprzeczytane 05-12-2022, 23:46
Bachorek's Avatar
Bachorek Bachorek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa Polska
Posty: 5 067
Żarówka Jestem jak zwykle prawie...


Ciemność nocy przyjazna jest i uspokaja.
Dużo do czytania...super!
Siri w filmie ,,The Truman Show,, rzeczywistość dla bohatera była sztucznie wytworzona ale była realna ,istniejąca.
Taka rzeczywistość teatralna z rekwizytami i żywymi aktorami i przyrodą.Ale to nie był hologram ,to nie był wytwór mózgu bohatera.Żył pod kloszem ,w zamkniętym środowisku a nie była to fatamorgana.Trudno żeby mózg zmaterializował myśl.
Film polecam bo ciekawy jest.

Ewo energii trochę oszczędzaj bo jeszcze trochę sylwester i potem to juź aby do wiosny .Dnia przybędzie i chęci do życia teź.

Kaimo już miałem sunię z chrakterem co mi buty pogryzła jak została sama .Do domu nie wpuściła nikogo a taka malutka
była i kudłata.
Była bardzo przywiązana i dzięki niej znało nas całe osiedle. ..Winda była tylko dla nas ale i autobus też. 😀
Frajda ma odpowiednie spojrzenie ...już ją lubimy...
No ale twój Curek to akrobata jest ..i to niezły.
Mój kot Funek co się wyprowadził teź taki był...po ścianach się przemieszczał jak po podłodze. ..numerant. to mam trochę
doświadczenia ...
Magdalilo pies jak człowiek ma swój charakter.
Naukę przyjmie ale charakter zostaje .Teź nie wiemy jaki to będzie pies dopóki nie podrośnie i nie pokaźe kto rządzi .
Nasza rodzina jest mała ...wnuczka daleko mieszka i rzadko
przyjeźdźa, ja jestem jedynakiem a starsze pokolenie odeszło.
To dlatego nie mamy potrzeby zamrażać bo nie ma dla kogo ...Mikołaja do wnuczki wysłałem już wcześniej pocztą.
Masz rację bo święta powinny cieszyć atmosferą ,być odpoczynkiem .Jedzenie ważne jest ale nie najważniejsze i nie kosztem
zmęczenia. ..
Najbardziej lubię wszystkie ryby ze śledziami włącznie,rybę po
grecku i zupę teź rybną..i pierogi z grzybami .
Dla mnie moźe być wigilia przez całe święta jeźeli chodzi
o jedzenie...głodny się zrobiłem...
Zmienia się z czasem charakter świąt,giną stare tradycje,rodzą się nowe...chyba bardziej świeckie. ..
Polecam konieczny film na święta czyli Opowieść wigilijną.. bo i do nas moźe zawitać duch świąt Bożego Narodzenia. .
Warto zadbać o atmosferę świąt. ..

Za długie pisanie zaraz mi internet odetną...😀😀

DOBRANOC WSZYSTKIM...🌜🌟.
__________________


Nie ma rozpusty gorszej niż myślenie.
Wisława Szymborska
Odpowiedź z Cytowaniem