Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1653  
Nieprzeczytane 16-12-2018, 11:38
Irenna's Avatar
Irenna Irenna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Miasto: Olsztyn
Posty: 15 387
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramzes101
Miałem nie zabierać głosu, ale byłoby to nieuczciwe. Wiersz czytałem i mam swoje zdanie, więc milczenie byłoby takim półkłamstwem.
Wiersz dobrze napisany, oddaje polską rzeczywistość, zaangażowany politycznie - ale nie dla mnie. Odciąłem się od polityki i polityków, tych żałosnych pajaców myślących tylko o karierze i forsie. Wszędzie dokoła kłamstwo, obelgi, insynuacje. Nie powiem, brałem udział w tej szopce, ale teraz, kiedy moja urna na prochy już otwarta, widzę miałkość i bezsensowność tych walk. Chowam głowę w piasek jak struś i mam wszystko w d....
Kocham twoje wiersze płynące z duszy, z przemyśleń o życiu. Zresztą wydaje mi się, że ty też wolisz oglądać świat przez pryzmat miłości, nawet jeśli jest to naiwny sposób obserwacji rzeczywistości. Całuski dla poetki i jej Balu.
Januszu Ramzesie,każdy powinien mieć swoje zdanie,inaczej świat byłby potwornie nudny...
Nie angażuję się politycznie,trzeba się znać na tym,żeby móc dyskutować...ale czasem wypsnie mi się coś w wierszach...
Nie bądź strusiem,bo Ci d..ę utną...
To prawda,nie znoszę przepychanek i przemocy,za dużo doświadczyłam tego w życiu,a jednak kocham życie z jego plusami i minusami...
Dziękuję Ci za wszystkie wpisy,cieszę się,że tu zaglądasz...
Odpowiedź z Cytowaniem