Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19979  
Nieprzeczytane 02-01-2012, 18:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
A dołączony cytacik nie znieczulił?
Jakoś niekoniecznie.
Cytat:
To może uczciwiej byłoby wreszcie przestać wygłaszać panegiryki na cześć PO, co?
A może jakowes przykłady owych bym poprosił. Można?
To że uważam, ze obecny uklad rządowy jest w obecnej sytuacji powyborczej optymalny, to jeszcze nie powód do panegików i peanów ku czci. Tak wybralismy łącznie z ...Tobą.
A jak już to trza im dac pokazac co potrafią a jak co spieprzą to dopiero PO SPIEPRZENIU lamenty wznosić, a nie na zapas.
Wczoraj na trasie PKP Kraków - Zakopane wszystko bylo na cacy. Pociąg sprawny, maszynista też, do wagonów nikt oknami sie nie pakował, rozkład jazdy bez zarzutu i ...ruszyła maszyna.. i stanęła po drodze bo jakiemuś moczymordzie zachciało sie przechodzić przez tory. Innemu spać między szynami, a jeszcze innemu na przejeździe poczekać aż pociag przejedzie.. We wszystkich przypadkach pociągi dotarły na miejsce ze sporymi "upustami" w czasie. Wieszamy już Nowaka i Tuska, czy poczekamy jeszcze trochę. Twój idol-filozof wieszczy wybory w przyszłym roku... To po co czekać??

Cytat:
Jaki Budapeszt, jakie Chiny? Po co mi to!
Coś Ci sylwester zaszkodził czy jak?
Mnie? W końcu to mnie się zebrało na stachanowskie tempo, czy Tobie...?
Cytat:
Wilczek, zwany Arłukowiczem, będzie się spowiadał u Monisi, a wcześniej też niezły zestaw w Tak jest i w Faktach po.
I dobrze. nie widze powodów, żeby miał sie nie spowiadać.
Ja bym chciał, żeby wyraźnie powiedział co sprezentuje rozbestwionym konowałom za niewykonywanie obowiązków służbowych przy wypisywaniu recept.
Odpowiedź z Cytowaniem