Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 27-02-2019, 07:12
Leon-Gdańsk's Avatar
Leon-Gdańsk Leon-Gdańsk jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 84
Domyślnie Działanie prawa przyrody - ciążenie grawitacyjne w organizmie człowieka.

Witam. Jak wiadomo prawa przyrody w ciągu milionów lat ukształtowały budowę i działanie organizmu człowieka. Wpływają również każdego dnia na nasze zdrowie. Prawo przyrody - ciążenie grawitacyjne warunkuje dwunożną lokomocję człowieka, przy wyprostowanej pionowo postawie. W poście pt. "Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka z wykorzystaniem prawa natury", pokazałem postępowanie jak w sposób naturalny bez operacji, można panować nad tą chorobą i korzystać ze zdobyczy cywilizacyjnych jak: telefon komórkowy, smartfon i komputer.

Przypomnę, że myślą przewodnią postępowania w leczeniu każdej choroby niezakaźnej jest kierowanie się hipotezą o brzmieniu - "Nieprawidłowe krążenie krwi /nieprawidłowe odżywianie/ w chorych miejscach organizmu jest główną przyczyną występujących tam chorób". Poniżej przedstawię i zasygnalizuję kilka schorzeń organizmu, które wynikają z działania prawa ciążenia grawitacyjnego. Oczywiście , wpływ tego prawa jest widoczny w wielu innych chorobach organizmu, tutaj nie wymienionych.

Zakrzepica.

Prawo przyrody - ciążenie grawitacyjne wpływa również na występowanie w organizmie człowieka zakrzepicy. Zakrzepica żylna, choroba zakrzepowo - zatorowa może przydarzyć się w każdym wieku. Częściej atakuje kobiety, zazwyczaj zajmuje żyły podudzia /łydki/. Zakrzepica polega na powstawaniu w żyłach głębokich zakrzepów. Fragmenty tych zakrzepów mogą się w każdej chwili oderwać i powędrować wraz z prądem krwi do tętnicy płucnej , powodując zator płucny i śmierć. Zator płucny jest trzecią, po zawale serca i udarze mózgu, kardiologiczną przyczyną śmierci.

W zdrowym układzie krwionośnym krew bez problemu płynie żyłami do serca. Tłoczenie z nóg powodują pracujące mięśnie. Aby krew nie zawracała, w naczyniach znajdują się zastawki, które zamykają jej powrót.
Jeżeli żyły są słabe i uszkodzone, a zastawki nadwyrężone, drożność żył jest ograniczona, cały system krążenia krwi nie działa prawidłowo. Z czasem proces ten przyczynia się do powstawania różnych chorób związanych z niedrożnością żył, takich jak żylaki, zakrzepica,, chroniczna niewydolność żył.

Choroba zakrzepowa powstaje najczęściej w trakcie długiego unieruchomienia nóg, spowodowaną długim pozostawaniu w łóżku, długą podróżą samolotem, czy samochodem, a także przy wielogodzinnym siedzeniu w bezruchu. Nie bez znaczenia są : odwodnienie organizmu /picie za mało wody/, urazy, operacje chirurgiczne, żylaki, otyłość.

Ból w stopie w czasie leżenia.

Mam problem ze spaniem. Gdy się przebudzę w nocy, aby pójść do ubikacji, później nie mogę zasnąć przez kilka godzin. W czasie leżenia zaczyna boleć lewa stopa, gdy śpię nie boli. Ból pojawia się w kilka minut po przebudzeniu się. Przekonałem się, że gdy usiądę ból ustaje. W związku z tym śpię 5-6 godzin, a to za mało dla mego organizmu.
Próbowałem szukać w internecie przyczyny takiego stanu rzeczy, nie znalazłem. Słyszałem od lekarzy, że człowiek powinien leżeć tylko w czasie spania. A samo leżenie nie jest zdrowe dla organizmu.
W moim przypadku ból stopy w czasie leżenia jest dowodem działania prawa przyrody - ciążenia grawitacyjnego. Organizm człowieka jest dostosowany do pionowego poruszania się. Gdy leżę /bez spania/ krążenie krwi jest niewystarczające dla zachowania zdrowych stóp. Występuje tak zwłaszcza w wieku starszym, mam 88 lat.

Oddawanie moczu przez mężczyzn w wieku starszym.

Przekonałem się i stosuję to od wielu lat, że mogę się wysikać tylko stojąc. W wieku młodszym nie było żadnej różnicy między siedzącym a stojącym sposobem oddawania moczu. Sikam do naczynia, które od razu płuczę silnym strumieniem wody. Nie ma w łazience zapachu moczu, który może występować przy sikaniu bezpośrednio do muszli. Staram się bardzo dokładnie opróżniać pęcherz moczowy i nie mam prostaty. Mam prawo powiedzieć, że i tutaj widać oddziaływanie na organizm prawa przyrody - ciążenia grawitacyjnego. Pozdrawiam.
__________________
Leon-Gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem