Wyświetl Pojedyńczy Post
  #46  
Nieprzeczytane 24-09-2018, 09:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Czy to uważasz że mądre ,Jesteś forumowym niedouczonym głupkiem pisząc takie brednie. Dla mnie nie nowość.

Ja mogę być co sobie wykopulujesz.
Tylko ...uważam że normalny dorosły człowiek nie powinien ganiać po partiach jak zawodowa panienka za klientem w godzinach szczytu.
Cytat:
Mnie interesuje gdzie to napisano i w czym.Może być zwykły fejk a ty się w tym specjalizujesz.
ile razy ateiście specjalnej w troski trzeba tłumaczyć że jak w tekście jest, że w GAZECIE WYBORCZEJ to znaczy, że nie były to świerszczyki dla zdegenerowanej populacji ateistów
Cytat:
.Ty Pluto jak Prezydent Duda , który wszystko podpisuje jak leci ty Pluto37 wklejasz i umieszczasz w sieci , bez zastanowienia co ci pod rękę podleci .
być może, ale to nie ja jestem CZŁONKIEM u pani LUBNAUER w partii
I nie ja ślinię się na widok BIEDRONIA.
Cytat:
Czy ja o Schetynie i Kopacz z partii Platforma Obywatelska która jest obecnie z Nowoczesna w Koalicji Obywatelskiej piszę że są głupkami??
Pytałeś czy BIEDROŃ jest GŁUPEK? To dostałeś odpowiedź.
No i nie o Kopacz i PO założyłeś wątek. Już zapomniałeś?
Cytat:
Nie To określenie dotyczy tylko ciebie .
Jeśli taki intelektualista jak ty to mówi, to ....muszę to odnotować. Mam jedynie problem z określeniem do jakiej grupy zaliczyć konsumenta co z członkiem gania za każdą partią co mu się nawinie
Cytat:
Masz głosować na Koalicję Obywatelską i rób to co mądrzejsi którzy są członkami partii Platforma Obywatelska Nowoczesna ci każą.

a mogę na BIEDRONIA?
Odpowiedź z Cytowaniem