Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 31-07-2019, 22:56
senior66 senior66 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 275
Domyślnie relacja ANDREI S

googletłumacz
HISTORIA ANDREI S
Od dawna cierpiałem na długotrwałe, zmieniające życie skutki uboczne lewofloksacyny.
Luty 2014 r. Byłam bardzo aktywną, wysportowaną kobietą, matką 3 dorosłych dzieci iw doskonałym zdrowiu.*Moje życie poświęciłem zdrowiu i zdrowiu nie tylko dla siebie, ale także dla mojej rodziny, moich przyjaciół i większej społeczności.
3 marca 2014 r. Przepisano mi lewofloksacynę na pozaszpitalne zapalenie płuc.*Nie byłem w stanie zagrażającym życiu, w rzeczywistości właśnie wróciłem z 3 dni zimowego alpinizmu i nie miałem żadnych zewnętrznych objawów oprócz gorączki.*Bardzo rzadko brałem JAKIEKOLWIEK leki w moim życiu.*Byłem w świetnym zdrowiu bez wcześniejszych warunków.*Nie zostałem poinformowany o żadnych specjalnych ostrzeżeniach dotyczących tych antybiotyków.*Po 3 tabletkach poczułem, że żyletki przeszły przez mój system.*Czułem niesamowitą ciężkość w ramionach i ogólną słabość.*Zadzwoniłem do mojego lekarza i zgłosiłem to i kazano mi kontynuować przyjmowanie antybiotyków.*Następnie w dniu 9 moje ramiona odrętwiały i zadzwoniłem ponownie i kazano mi przestać brać antybiotyk.*Tej nocy obudziłem się z palącymi się łokciami, czując się jak w ogniu.*Następnego dnia z rękami zdrętwiałymi,
Zostałem oceniony i powiedziano mi, bym kontynuował leczenie ibuprofenem i nie martwiłem się, ponieważ antybiotyki znikną z mojego systemu w ciągu około 24 godzin.*Lekarze nie byli świadomi ostrzeżeń dotyczących czarnej skrzynki i nie byli świadomi przeciwwskazań do stosowania NLPZ.*Kilka dni później moja lewa noga zaczęła drętwieć i zaczęłam kuleć.*Moje lewe kolano było tak niestabilne, że czasami rzepka trochę się ślizgała i powodowała wyniszczający ból.*Ponieważ moje symptomy stawały się coraz gorsze, czułam się tak opuszczona przez świat medyczny.*Wkrótce mogłem tylko chodzić z pomocą kul, rozwinąłem miażdżące zmęczenie, mój wzrok był dotknięty, doświadczyłem utraty słuchu i szumu usznego, mogłem tylko leżeć płasko na plecach, ponieważ gdybym się odwrócił, czułem, że stawy się przemieszczają.*Ból i brak mobilności były całkowicie wyniszczające przez ponad rok.*Wszedłem też w świat badań online,*co jest przerażające i co najmniej niezadowalające.*Nie ma prawdziwej wiedzy naukowej i badawczej na temat tego, jak zaradzić skutkom ubocznym, gdy się pojawią, ale wiele badań dotyczących zagrożeń, ostrzeżeń i zaleceń dotyczących stosowania fluorochinolonów.
Kiedy zacząłem dzielić się tym, co spotkało mnie ze znajomymi i rodziną, odkryłem, że efekty uboczne nie są „rzadkie”, jak mówią lekarze.*Bliski przyjaciel opowiedział o swoim asystencie pedagogicznym na Harvardzie w wieku 30 lat, która przyjmowała lewofloksacynę i była na wózku inwalidzkim od trzech lat.*W mojej grupie książkowej znajomy miał koleżankę po trzydziestce na wózku inwalidzkim po przyjęciu lewofloksacyny.*Jedyny partner biznesowy mojego brata podzielił się swoją historią o przyjmowaniu lewofloksacyny, a kiedy miał tak wiele bólu stawów, podawano kortyzon i od tamtej pory nie był w stanie biegać ani konkurować.*W moim biurze opowieści po prostu dzielą się z mężami z przewlekłym bólem pięty lub bólem stożka rotatora, które wywodzą się z lewofloksacyny, przepisującej lek Ciprofloksacyna, i twierdzą, że efekty uboczne są „bardzo” rzadkie, gdy kwestionowane.*Trzech pracowników z naszego 8-osobowego zespołu odnalazło neuropatię w Flourochinolonach.*U fryzjera mężczyzna na krześle obok mnie miał swoją historię, inny przyjaciel opowiadał mi o powrocie jej córki z zagranicy na wózku inwalidzkim po przyjęciu Ciprofloksacyny podczas podróży.*Istnieje rozdźwięk między znanymi efektami ubocznymi, w tym ich długoterminową naturą a wszystkimi ostrzeżeniami i zaleceniami, oraz tym, co lekarze wiedzą i mówią swoim pacjentom.
Jestem obecnie rok od przyjęcia Levofloksacyny.*Wszyscy lekarze, których widziałem, zgadzają się, że cierpię na skutki uboczne lewofloksacyny.*Chodzę głównie o kulach i mogę chodzić tylko około 3000 kroków dziennie (od zaledwie 1500 przez 8 miesięcy).*Cała tkanka łączna w moim ciele została dotknięta.*Moja chrząstka w klatce piersiowej jest często bolesna, moje kostki palą się i męczą, moje prawe biodro ma straszliwie bolesne epizody, mój prawy łokieć ma ścięgno i zwyrodnienie ścięgna widziane w MRI, a moje lewe kolano również ma zwichnięcie MCL, łzawicę łąkotki i obrzęk wszystko widziane w MRI.*Widziałem neurologa i mój EMG pokazał jakieś uszkodzenie nerwu ale żadna aktualna Neuropatia Peryferyjna tylko mała neuropatia włókna.*Widziałem fizyka w Spaulding Rehab i niewiele miała do zaoferowania.*Rokowanie jest nieznane, a świat medyczny nie oferuje żadnej pomocy.*Jest to efekt uboczny, którego nie ma na etykiecie.*Po uszkodzeniu jesteś na własną rękę.
W ciągu roku doświadczyłem pewnej poprawy i mam szczęście, że mogłem kontynuować pracę w zredukowanych godzinach.*Przez prawie 14 lat nie korzystałem z choroby.*Mam też wsparcie rodzinne.*Z tak małą ilością energii, jaką mi pozostało, nadal będę orędownikiem jaśniejszych i dodatkowych ostrzeżeń dla tej rodziny antybiotyków, znajdując sposoby lepszego informowania dostawców medycznych o ostrzeżeniach po wprowadzeniu leków, aby chronić ich przed przypadkowym uszkodzeniem pacjentów i edukacją publiczność, aby mogli się chronić, dopóki świat medyczny nie nadąży.
Nie ma usprawiedliwienia dla tego życia zmieniającego tkankę łączną i uszkodzenia komórek, których doświadczam wraz z wieloma innymi.*FDA wie o potencjalnych zagrożeniach i nie chroni społeczeństwa, w tym lekarzy, co jest ich obowiązkiem.
__________________
wolność to świadomość ograniczeń
Odpowiedź z Cytowaniem