Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 11-11-2007, 23:33
glosseniora glosseniora jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 2
Domyślnie Gazeta Seniorów


Witajcie Społeczność!

Zwracam siędo Was z pytaniem i propozycją zarazem... Otóż do stycznia planuję wydawać gazetę dla seniorów, bedzie to gazeta o charakterze lokalnym - póki co.. - ale nie tylko dla seniorów ale głównie gazeta seniorów... Chcęaby osoby bardziej konserwatywne (nie "komputerowe") mogły lokalnie dzielić sięswymi spostrzeżeniami, chciałbym aby gazetka ta mówiła o rzeczach istotnych, aby poruszała problemy i potrzeby osób starszych.. Aby żyła i dawała potrzebę istnienia.. NIe bedzie to gazetka reklamowa, chociaz musi byc kilka reklam.. no cóż - taki mamy świat... bo nie o komercję tu chodzi.. pracujęz osobamistarszymi - mam dośwaidczenie i wiedzę, ale chcę iść krok dalej, chcę stworzyć całą lokalną społeczność seniorów w moim mieście.
Bardzo prosze o informacje - co myślicie o projekcie, co według Was - moi Drodzy - powinno znaleźć się w comiesięcznym wydaniu.. mam pewien plan, wiem co chcę umieścić jako działy stałe nad innymi jeszcze sie waham.... Dlatego jeśli będziecie Pańśtwo takmili,bardzo proszę o Wasze opinie dotyczące tego jak powinno wyglądać pismo - format A4, papier gazetowy, 16 stron, bezpłatne) dla Was... każda uwaga będzie cenna i na pewno przemyślana....

A druga sprawa, to bardzo prosze o kontakt osoby chcące stać się współtwórcami gazety, wszystkie teksty przesłane do nas,będą sprawdzone, omawiane i dyskutowane przez komisję redakcyjną. Jeśli wykorzystamy je na łamach pisma - podamy informację o autorze i kontakt do niego - jeśli będzie sobie tego życzył....Jeśłi wszystko się uda - na pewno znajdziemy pieniądze aby płacić za wykorzystany materiał lub zlecać będziemy artykuły na dany temat.. póki co bardzo prosze o pomoc i 3 pierwsze miesiące na pewno będą próbą, i nie planujemy pieniędzy za teksty autorskie.