Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18663  
Nieprzeczytane 08-02-2020, 19:07
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Witam
Dziś był u mnie dość ładny dzień ale już czytałam, że idzie zmiana pogody....na gorszą
Apropo mięsa to my jemy najczęściej drób i wieprzowinę....wołowinę kupuję dość rzadko bo nie mam szczęścia kupić taką by w miarę szybko się ugotowała.
Dawniej zawsze dokładałam do rosołu ale teraz to mięso jest zupełnie inne niż było kiedyś bo zwierzęta są czym innym żywione.
Lubię lato bo jest dużo warzyw ( naszych , polskich) i wtedy mam co jeść...małż jak pisałam kiedyś musi codziennie mieć ziemniaki ale ja nie przepadam za "pyrkami" więc z reguły jest tak, że on je co innego i ja co innego.
Często kupuję dla siebie mrożonki " Warzywa na patelni" bo mam kilka swoich ulubionych.
Od czasu jak zatrułam się rybą , nie jem ryb chyba , że jest żywa i przy mnie zabita....ale w tym roku karpie były bardzo nie dobre i postanowiliśmy , że więcej ich już nie będziemy kupować .
Tak ogólnie to lubię prostą, tradycyjną, polską kuchnię...nie przepadam za chińszczyzną bo nasza polska chińszczyzna nie ma nic wspólnego z prawdziwą chińską kuchnią ( byłam w Chinach i wiem ).
Jestem łasuchem podobnie jak Janusz ale nie wolno mi jeść takich rzeczy i w tym jest problem
Odpowiedź z Cytowaniem