Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 18:07
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
OK

Cytat:
Napisał profesorek
Odkurzam ten temat ponieważ sam nie wiem na co się zdecydować. Co sądzicie o smartfonach? Korzystacie z nich na co dzień? W salonie jednej z większych sieci proponują Sony Xperia Z oraz Samsung Galaxy Note II. Oba dostępne są pod tym adresem. Robiłem już porównanie tutaj http://comperio.co/pl/telefony/sony-...-gt-n7105.html
W Xperia Z podoba mi się dobry aparat, natomiast Galaxy Npote II ma większy wyświetlacz. A może jeszcze coś innego? Jak uważacie?
Dłuższy czas nie miałam przekonania do telefonów z ekranem dotykowym. Uważałam, że to tylko taki bajek. Jednak rok temu w grudniu ,po kilkukrotnym "pobawieniu się" smartfonami dzieci i przy okazji przedłużenia umowy u mojego operatora, zdecydowałam się na smartfona.
Wybrałam sony xperię P - od zawsze miałam kolejne modele sony ericssona. Zięć ma sxz,a wnuk sxs.
Trudno mi oceniać czy sony xperia Z czy samsung,jedno wiem na pewno, smartfon to milowy krok do przodu w telefonii komórkowej. Dlaczego? Po prostu smartfony z systemem operacyjnym android to mini komputery. W każdej chwili mam pod ręką nie tylko możliwość łaczności telefonicznej,ale również pełny dostęp do internetu. Co to oznacza, myślę, że nie wymaga tłumaczenia. Mój ma wyświetlacz 4 cala,to trochę mało,ale taki np sxz to już bodaj 5 cali ! To jest już na prawdę sporo.
Mam nadzieję, że już niedługo przerzucę się na smarcika 5 calowego i wtedy chyba pozbędę się tabletu.
Tak więc moja odpowiedź na pytanie - czy smartfon? - brzmi zdecydowanie "Tak! ".
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 27-12-2013 o 18:12.
Odpowiedź z Cytowaniem