Wyświetl Pojedyńczy Post
  #30  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:34
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Tarninko, swoje marzenia bierzesz za realnoisc. A tak nie jest. To twoje dziewczyny powiedzialy, ze nie lubia uczenia sie i chca obrazkow tylko.
A ty zgodzilas sie ze wszystkimi!!! Przeciez tak sie nie wybrnie, no to zostawilam wam spokojny, obrazkowy watek.
A ze jestes niewdzieczna i niesprawiedliwa teraz to fakt.
Bylysmy zadowolone, pracowalysmy z pasja, trawlo to przez kilka czesci... a na koniec to nawet przygotowalam tobie zrzuty na telmat "zaznaczen"!!!
I nawet nakoniec nie zamierzalam opuszczac watku, ale nawet nie powiedzialas jakie obrazki moge wklejac. Bo to ze dyskusja sie skonczyla, to wszyscy zrozumieli!!!
No to jak umieszczac obrazki i nic nie mowic?... Nie potrafie!!!
A watek przeciez mozna zakladac?... Nie musialam szukac wykretow. Ja sie dobrze czulam na twoim watku, to inne sie ze mna zle czuly... dziwne ze dopiero na koncu.
Evi otworzyla, za nasza namowa watek do nauki, i juz dziewczyny tam napisaly, ze ciesza sie, ze nie bedzie dyskusji tylko spokojna nauka. I zaproponowaly zeby otworzyc watek do dyskusji. No to jest. I dyskutowac bedziemy na temat Grafiki Komputerowej i programow graficznych.
Nie wiem w czym problem?...
A skoro wyrazalas takie zadowolenie, ze watek sie rozwija, to trzeba bylo, powiedziec tym, ktorym to sie nie podobalo, ze tobie sie podoba i ma wszstko zostac tak jak do tej pory.
Tego nie zrobilas. I jest jak jest.
Mam nadzieje ze bawic bedziemy sie wszystkie... w kilku piaskownicach. Nic dziwnego jestem daleko od ciebie....!!!
__________________