Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1709  
Nieprzeczytane 23-01-2015, 09:56
jacek956 jacek956 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Wszyscy dobrzy, wartościowi pracownicy po kilku miesiącach "testu" na umowę zlecenie ze składkami ZUS zostają zatrudnieni na Umowę o pracę. Reszta nie dostąpi tej godności nigdy "na własne życzenie".

Nie rozumiem w czym problem. Nie ma quorum, motywacji, umiejętności, sprytu, czy racji??? MY NARÓD Wam nie będziemy przeszkadzać w tej realizacji. Na wszystko co dla dobra NASZEGO NARODU się zgadzam, mało tego, nawet będę tolerował bardzo, acz niechętnie z czysto estetycznych powodów.

Brak słów. Powiedz to mojej sąsiadce, której mąż powiesił się trzy tygodnie temu, bo został zwolniony z pracy po 35 latach pracy. Osierocił dwie córki, lecz państwo się troszczy i dzieci będą mały rentę po ojcu. Powiedz to żonie mojego znajomego, której mąż wyskoczył z 5 piętra, nekany przez Urząd Skarbowy i doprowadzony do bankructwa.
Nie zapłacił VAT-u bo nie miał z czego. Komornik się zajął znajomym a dłużnik z niezapłaconą fakturą się smieje w pas. Z mojego otoczenia takich przykładów mozna by podać jeszcze wiecej.
Zamiast siedzieć i pisać te swoje dyrdymały, niczym znużony i rozkapryszony chłopczyk, idź miedzy ludzi i ich posłuchaj i zobacz.
Oczywiście tego nie zrobisz, bo masz w sobie pychę i pogardę do tych, którzy dziś pracują na twoją emeryturę.
Odpowiedź z Cytowaniem