Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60  
Nieprzeczytane 12-03-2015, 13:02
Kostka Kostka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał Izabela54
Niewielkie przebarwienia można zredukować. Nawilżaniem , olejkami.Warto jest robić sobie codziennie peelingi. Niemniej jeśli masz duże plamy na twarzy to raczej nie pomogą....
Wyłąćznie kosmetyka.
Sama miałam bardzo duże skłonności do przebarwień. Doszło do tego,że bałam się wystawić twarz na słońce ponieważ od razu pojawiały się nieestetyczne plamy . Wprawdzie można było to wszystko zasłonić makijażem ale ile można się ukrywać za podkładem... .Czasami jednak chce sie wyjść na to słoneczko.
Skuteczne okazały się dla mnie peelingi chemiczne. Wykonywałam je tutaj; http://diamentowysalon.pl/zabiegi/peelingi-chemiczne/ - na Puławskiej w Warszawie.
Migdałowy jest delikatny, daje dobre efekty. Najskuteczniejszy jest polski peeling ziołowy.Wprawdzie nie można się pokazywać przez tydzień ponieważ twarz wygląda tak sobie ale jest niesamowicie skuteczny !

Potwierdzam. Peelingi domowe nie są tak skuteczne jak te w salonie. Oczywiście są jakieś zestawy do zamówienia na allegro. Niby profesjonalne ale sama bym sie nie zdecydowała. Jeśli człowiek sie na tym nie zna to może sobie zrobić krzywdę. Sam salon znam, również raz na jakiś czas tam chodzę. Dobra atmosfera no i przystępne ceny jak na stolicę.

Promienna ja bardzo lubię kwasy. Jest ich wiele ale moim zdaniem najlepszy jest ten migdałowy ( czyli chyba najsłynniejszy) . Daje dobre efekty no i już na drugi dzień możesz wyjść do ludzi bo cera szybko się po nim regeneruje.
Odpowiedź z Cytowaniem