Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16615  
Nieprzeczytane 21-03-2019, 13:15
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Witajcie..

Ciśnienie bardo wysokie,ponad 200 a drugie 108-112.Trochę zelżało bicie zwariowanego Serca..
Tabletki za słabe,czyli organizm się najadł i teraz żąda nowych Specyfików.Organizm odwodniony...Czuje się fatalnie...
Wczoraj polazłam do Szkoły,toć to dla mnie jedyna rozrywka wśród Ludzi.Wylazłam ze chałupy i jakieś 30 metrów,czekał na mnie głodny Pies.
Ja się schyliłam i jak wyrżnęłam,prawym kolanem oraz lewą ręką na Asfalt.Poturbowana cała i obolała,.Poszłam dalej.Pies się wystraszył,ale ja jego zaraz uspokoiłam kiełbaską.Był szczęśliwy a moje Koleno pal diabli.

Na kolanie 4 dziury a paluszek ma skórę do połowy zdartą..W Szkole było fajnie i dlatego wymalowałam te Fiatuszki...

Wróciła kulawa i ani słowo co było.Byłoby "wajanie" a nie mówiłem,siedż w domu...

Mierzę cały czas Ciśnienie a rano wzięłam podwójnie tabletki Xartan 50.trochę zelżało,ale to jest niebezpiecznie takie poczynania....Do poniedziałku mam,termin aAntybiotyk do niedzieli,czyli Streptococki wojnę wypowiedziały mojemu organizmowi....
Utnę sobie wiązankę i baje dobrze....
Pozdrawiam.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem