Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1270  
Nieprzeczytane 21-06-2018, 17:01
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

[quote=Frat]Eledand,
kłopoty komputerowe masz za sobą, choć w tym co piszesz widzę jakąś nutkę sarkazmu.
Czytając Twój opis zmian, widzę, że diagnoza kogoś, kto wziął to w swoje ręce wykazała uszkodzenie, albo tylko przepełnienie dysku twardego i został on wymieniony na inny – systemu SSD (Solid State Disk) czyli taki z pamięcią flash (półprzewodnikową, bez elementów mechanicznych). To całkiem rozsądne rozwiązanie, poprawiające znacząco sprawność komputera.
System operacyjny (jeśli nie został zmieniony), to jest nim nadal W7 więc tu nic się prawdopodobnie nie zmieniło, poza tym, że odżył po wymianie dysku.

To nie jest z mojej strony nutka Sarkazmu,ale zadowolenia.Ja nie dałabym rady.Ja nie chciałam borykać się z W10.Nie jestem na to przygotowana a ten System to dla mnie wystarcza.
Dla mnie,poczytać Gazety i Seniorek oraz pobrać Obrazki do wmalowania to i tak dużo.Mam na głowie wiele innych rzeczy.Dobrze jest że można było jego naprawić a tak to koszt 3000 na nowy sprzęt.U mnie był,przeładowany i w nim tzw.Smietnik.Nikt do niego nie zaglądał a 3 lata temu po rozpixelowaniu obrazów to pomogli mi z W7.Jest bardzo szybki i na nowo uczyć się a życia mi braknie.

Teraz do rzeczy we wtorek jadę do Opola.Wejdę do osoby co zrobiła mi porządek i popytam na temat Czyszczenia.Dzisiaj otwarłam stronę w Komputer Świat i tam całkiem inne schematy do CLeanera.Muszę to przepisać a resztę to przekaże słownie,ten co ustawiał.Dzięki za wsparcie i życzę wszystkiego dobrego..
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem