Wyświetl Pojedyńczy Post
  #35  
Nieprzeczytane 12-08-2019, 19:58
senior66 senior66 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 275
Domyślnie Historia Michaela K

http://www.fluoroquinolonestories.co...pGdEC9WcYkMR3E
HISTORIA MICHAELA K.
Streszczenie:
Levaquin uszkodził moje mitochondria i autonomiczny układ nerwowy, powodując znaczny problem w większości moich narządów i układów oraz niewyobrażalny ból, który trwa do dziś.*Moja lista współbieżnych objawów obejmuje większość moich głównych systemów i jest o wiele za długa, aby ją tutaj wymienić.*Po początkowej reakcji moje problemy szybko przerodziły się w moje prześladowanie przez pierwsze 18 miesięcy.*6 miesięcy, w których moje ciało było zwykle zbyt słabe, aby wydobyć głos lub poruszyć kończyny, a nawet pójść do łazienki.*7 lat później jestem w warstwach bólu - bólu, który wykracza daleko poza wszystko, co „normalny” człowiek kiedykolwiek musiał znieść.*Nadal jestem jak uszkodzona bateria, która rozładowuje się zbyt szybko i w ogóle nie ładuje się prawidłowo.*Gdy moje „baterie” wyczerpują się, moja długa lista symptomów (w wielu systemach) dramatycznie się nasila.*Mój mózg zwalnia (dalej) i jestem bardziej zdezorientowany.*Moje ciało staje się cięższe i słabsze.*Wizja staje się jeszcze bardziej podwójna i niewyraźna.*Ból dramatycznie wzrasta.*Mój poważny deficyt energii komórkowej ma dramatyczny i przerażający efekt, powodując postępującą dysfunkcję w moich najbardziej zależnych od energii narządach, procesach i układach.*W szczególności (ale nie tylko) mój mózg, oczy, serce i wszystkie grupy mięśni.
__________________
wolność to świadomość ograniczeń
Odpowiedź z Cytowaniem