Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9210  
Nieprzeczytane 15-06-2019, 17:26
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Witaj Lublinianko , tak się Fijałkowski rozgadał ,Czy Bóg istnieje? to szczególnie nośny temat wśród seniorów.

Witaj Waclawie
Prawde mowiac mam tu pewien problem, bo zupelnie nie wiem co mam pisac rozpoczynajac jakis post.
Wypada sie przywitac i tak tez robilam wczesniej, piszac zawsze Witam
Profesor Miodek stwierdzil jednak, ze witam, to moze mowic gospodarz do przybywajacych gosci, dlatego tez Twoje witam jest jak najbardziej na miejscu, no ale moje juz raczej nie.
Gdyby to byl jakis katolicki watek, wtedy napisalabym "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus", albo "Szczęść Boze" i mialabym problem z glowy, ale przeciez tu z czyms takim nie wyskocze, hehehe
Moze ktos napisac, ze robie problem z niczego, ale ja naprawde zle sie z tym czuje i jak do tej pory, wymyslilam jedynie usmiech jako powitanie, a w domysle z lekkim uklonem i skinieniem glowy ( dla tych, ktorzy zechca tak ten moj usmiech na wejsciu potraktowac ).
Bede wdzieczna za kazda sensowna propozycje w tej kwestii.


Jesli zas chodzi o temat "Czy Bog istnieje" i to w odniesieniu do seniorow, to mysle, ze wraz z uplywem lat, na ogol wzrasta w seniorach ta wiara, chocby tak na wszelki wypadek, a nuz sie przyda?
Z drugiej jednak strony, jesli w swoim zyciu niezle narozrabiali, to moze lepiej, zeby juz nikogo nie bylo, kto ich ewentualnie z tego wszystkiego bedzie pozniej rozliczal?
Kurcze, tak zle i tak niedobrze.


.
Odpowiedź z Cytowaniem