Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 08-12-2009, 08:49
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Onszula
Po pierwsze-Nie bardo rozumiem o co ci chodzi
Po drugie -widzę, że ludziska dają tu linki do różnych gier w necie (ja też tak kiedyś grałam i potem miałam zaśmieconą skrzynkę niepotrzebnymi reklamami) więc wybieram takie fora gdzie są zainstalowane mody z grami i mam spokój ze spamem.
Po trzecie- lubię spontanicznie pomagać

Zaś jeśli chodzi o mój nik- nie ma nic wspólnego z szulernią

Bardzo dużo nauczył mnie młody człowiek (informatyk) jak poruszać się po necie, instalowanie for na serwerach grzebania w plikach, sam zaproponował mi pomoc, za co jestem jemu bardzo wdzięczna- zaczynałam na php2.
Nie chwalę się tylko chcę pomóc ,ale jak komuś nie pasuje, to jak przyszłam szybko, tak i szybko mogę zniknąć.
No cóż widzę, że niepotrzebnie założyłam ten wątek......można go zamknąć.
Pozdrawiam
Eeee tam nie przejmuj się, niektórzy jak marudzą to starają się bezbłędnie i kompleksowo, czyli na każdym wątku... rób swoje a na marudzących nie zwracaj uwagi, na pewno znajdą się tacy co sobie będą chcieli pograć, a jak nie będą chcieli... nie sprawdzisz, jak nic nie zrobisz... Pozdrawiam
Jednak dobrze by było zanim umożliwisz korzystanie z gier wyjaśnić; czy i jaki będzie miało wpływ zainstalowanie Twojego programu czy czegoś tam do gier na funkcjonowanie forum, czy nie za długo będę musiał poczekać na postawienie pionka, czy wymianę myśli np z Siekierka na innym wątku? no i zamiast obrażania najpierw to warto wyjaśnić... (mam wolny internet) bo nie jestem z miasta...

Ostatnio edytowane przez jip : 08-12-2009 o 10:28.
Odpowiedź z Cytowaniem