Wyświetl Pojedyńczy Post
  #25  
Nieprzeczytane 06-03-2010, 21:40
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Są autorytety większe i mniejsze, tak samo w jakimś sensie my sami jako "ja" czy "Ty", też jesteśmy dla kogoś autorytetem. Nawet tu na forum, są osoby których pogląd na daną sprawę lub zagadnienie, jest dla mnie bardzo ważny.
Zgadzam się z tobą że autorytety są większe i mniejsze ale moja wiedza nie jest taka abym był jakimś autorytetem .Patrząc na sprawy z perspektywy czasu i odrzucając emocje widzę sprawy inaczej i z takimi swoimi poglądami i przemyśleniami dzielę się tu na tym forum.Zawsze w sporach ważna jest argumentacja i argumenty przemawiają za takim czy innym poglądem.Doktrynerstwo i emocje nigdy nie były dobre a politycy większości nie dyskutują o problemie a obrzucają się inwektywami a bardziej pyskaty staje się mądrzejszy w danym temacie i w to uwierzyliśmy podświadomie.Media też są zainteresowane kłótniami polityków bo się to dobrze sprzedaje a dziennikarze pokazują tych najbardziej kontrowersyjnych bo poprawia się oglądalność a to cena reklam i kółko się zamyka.Tak jesteśmy sterowani i przestajemy nieraz myśleć .
Odpowiedź z Cytowaniem