Wyświetl Pojedyńczy Post
  #37  
Nieprzeczytane 20-03-2010, 20:35
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
To co najmniej ,jakbym ja pisała o jakimś Rzydzie.
Lilu na bazie judaizmu powstała religia katolicka.Jezus też musiał być żydem i być obrzezany przy założeniu że jest postacią historyczną .Myślę że nasz IPN to potwierdzi po skończyli nasi prokuratorzy dochodzenie w sprawie śmierci Hitlera i to stwierdzili.Teraz są więcej wolni to mogą się zająć następnym przypadkiem. Nie mam zamiaru ciebie " wk..ć tym Papierzem " Doniesienia o odkryciach dokumentów na pewno są związane z tym że agencje donoszą że najpierw brat Benedykta XVI a teraz sam Papierz znalazł się w cieniu skandalu pedofilskiego w niemieckim kościele katolickim jako jeszcze arcybiskup Monachium w 1980 r.Informacje że coś odkryto i jeszcze odkryją jest zabiegiem socio-technicznym stosowanym do przykrycia informacji niekorzystnej o papieżu aby ludzie czym innym się zajęli i o czym innym mówili tak to wygląda w propagandzie a kościół ma w tej materii doświadczenie około 2000 lat.Informację się wymyśla ,to samo jest stosowane w walce politycznej PO-PiSu ,nieraz można się nabrać jak się niwie co jest grane.
Cytat:
ps. chyba...że szprycujesz się Wacławie już od rana wodą ognistą, która baaardzo szkodzi różnym czerwonoskórym.

Buźka.
Każdy morze spróbować ale nie namawiam Lilu nikogo, pozdrowienia z Krakowa.Samogon w 2 godziny
Składniki:
10 kg cukru
100 g drożdży
3 litry mleka
30-40 litrów wody

Sposób wykonania:
Wszystkie składniki wymieszać w czystej, wyparzonej pralce wirnikowej i pozwolić pracować jej przez 2 godziny. Przedestylować.
Informacja w celach informacyjnych nie namawiam do picia alkoholu ani łamania obowiązującego prawa w RP.
Odpowiedź z Cytowaniem