Wyświetl Pojedyńczy Post
  #122  
Nieprzeczytane 05-03-2012, 10:53
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Rodzice o takich paniach mówią babcia, albo ma babcię w rodzinie ... więc dla dziecka taka osoba to babcia.. sposób w jaki ludzie używają języka polskiego jest bardzo interesujący.

Ja na to powiem, że sztuką jest żyć dla siebie a nie dla cudzych opinii i to by było na tyle w temacie drogie babcie

Gdybyście szerzej otworzyły uszy usłyszałybyście być może, że jesteście starymi pudłami, pudernicami, workami na kości, kaszalotami, pasztetami, i wiele wiele jeszcze innych rzeczy i co z tego? Zawsze się tym przejmujecie? Zwłaszcza kiedy produkują to istoty ludzkie o niedojrzałych umysłach?

Ja ostatni raz przejęłam sie bardzo poważnie kiedy miałam 20 lat i byłam na polu namiotowym we wschodniej części naszego kraju. Tam dosyć długo panował kult mocno kształtnych łydek (i nie tylko łydek). Byłam w autostopowej wędrówce z moim ówczesnym lubym; wyobraźcie sobie pole biwakowe, jezioro nieopodal, wszyscy na luzie i dwóch meneli idących za mną omawiających kształt moich smukłych wrzecionowatych nóżek w tenże oto sposób: te zobacz jakie badylachy łehehehehe - wszystko bardzo donośnie. To mną wstrząsnęło do tego stopnia, że już nic więcej nie zrobiło na mnie wrażenia. (Luby nawet nie zwrócił uwagi i strasznie się dziwił że się przejęłam)
Odpowiedź z Cytowaniem