Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 19:27
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 770
Domyślnie

19.12.2015r.>>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 108- POST - #957. 957
Byłam wczoraj na Opłatku z okazji Świąt Bożego Narodzenia, było bardzo uroczyście. Miłe spotkanie jak co roku w gronie znajomych z byłego Zakładu Pracy. Dzisiaj ubrałam choinkę i jak postanowiłam tak ją powiesiłam na ścianie i jestem bardzo zadowolona. Sprawia nastrój świąteczny i nie zajmuje miejsca i jest inaczej. Musiałam już ubrać choinkę bo 21.12.15r. mamy wizytę w Klinice Chorób Serca w Zabrzu. Zięć zdeklarował się nas zawieść samochodem. Zrobiłam zdjęcia by Wam pokazać, zepsuł mi się aparat i robiłam tel.kom może nie najlepszej jakości, ale doszłam do wniosku, że muszę jednak zdjąć złoty łańcuch za dużo tego złotka. Zrobiłam z łańcuchem i bez i przy zgaszonym świetle, a jutro zrobię przy dziennym oświetleniu.











PIERWSZY WPIS- Wpis STRONA 45. od CZĘŚĆ. - 108

Wodniczka - dziękuję za miłe powitanie też witam w miodowym gronie. Balkon wystrojony przepięknie i już myślisz o sukni na sylwestra. Czarna jak najbardziej odpowiednia, dołożysz jakieś dodatki w/g.Twojego gustu i będzie super. Baw się dobrze w sylwestrowa noc i witaj radośnie w licznym gronie Nowy Rok.

dziewiątka - oglądałam link z rękodziełami wystawiany na aukcję - Powiat Włoszczowa. Bardzo ładne prace i pracochłonny łabędź z origami.Masz rację nie wszyscy takie prace doceniają.

Kalina - Ja też zamknęłam swój Profil, domyślam się, że w tym samym czasie co Ty. Jeśli chodzi o Apteczkę ziołową to zadałaś sobie dużo trudu żeby zdobyć takie wiadomości o ich zastosowaniu i jak pisałaś wcześniej zaowocowała Ci ta wiedza w potrzebie.

Ninko- życzę Ci miłego pobytu na świętach u córki, miłej rodzinnej atmosfery i samych radości. Ja z mężem też będziemy spędzać w ścisłym gronie rodzinnym z dziećmi, wnukami, a w drugi dzień świąt zięć z córką zabierają nas do siebie, poza Wrocław 50km, gdzie chcemy odwiedzić na cmentarzu naszych bliskich i zapalić znicze, a po drodze odwiedzę starszą siostrę, która na mnie czeka.

Janusz - dziękuję za link cro muza- słuchałam dzisiaj podczas wklejania życzeń dla znajomych.
Pozdrawiam całe Miodowo , wszystkie pszczółki i Guciów.

melunia - miło mnie przyjęłaś, ale piszesz, że odlatujesz od nas . Mam nadzieję, że wkrótce do nas powrócisz. Czytałam ten tekst z góry i z dołu w górę. Pozytywny tekst ,pomysłowe.

19.12.2015r.>>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 108- POST - #957.

Dzień dobry Pszczółki. Już nie będę zanudzać was więcej choinką.
Obiecałam, że pokażę efekt końcowy więc wklejam zdjęcia.
Coraz bliżej do świąt i każda z nas ma dużo przygotowań. Nie będę
przeszkadzać i też uciekam do swoich zajęć.Jest jeszcze sporo przygotowań.

Z łańcuchem? - uważam, że jest źle.......bez łańcucha lepiej i tak zostanie.



Z zapalonymi światełkami bez łańcucha w dzień. Końcowy efekt
i odtąd już tak będzie co roku. Idealne miejsce i ładnie wygląda.
Sąsiadkom się podoba jedna też dzisiaj tak samo wiesza choinkę.
Pracujcie kochane pszczółki. Pozdrawiam serdecznie.


19.12.2015r.>>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 108- POST - # 968.
Odpowiedź z Cytowaniem