Wyświetl Pojedyńczy Post
  #29  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 21:15
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Mar-Basiu, wpis został przeniesiony do starego bloga. Tutaj: http://www.klub.senior.pl/moje/ostat......,18761.html
Jak sama zauważyłaś... do kpiarsko-żartobliwego wątku pasował dokładnie tak jak czarny gwóźdź do brudnego palca. Tysiąc pierwszy raz mam powtórzyć, że religie nie są właściwym adresatem kpin i żartów? Znudziło mi się...


Ostatku, przeczytałam z wielką uwagą Twój post. Dyskutować nie mogę, bo nigdy islam mnie nie interesował.Tyle wiem co usłyszę i zobaczę w mediach. To jest mniej niż kropelka w oceanie. Głównie interesuje mnie to, co dzieje się wokół mnie, bo mam takie klapki dorożkarskie.
Przeczytałam tez wszystkie posty na tym wątku zanim zostały pokasowane. Bardzo mi żal, że już ich nie ma. Każdy pisał co mu serce i rozum wskazuje. Pozwoliło to poznać mi różne stanowiska w tym samym temacie. Ja nie odczytywałam ich jako złośliwości. A krytyka... no cóż, prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Religie to temat trudny, ale bardzo ciekawy, Dziewczęta młodsze i starsze nie obrażajcie się.