Wyświetl Pojedyńczy Post
  #23  
Nieprzeczytane 20-11-2008, 20:07
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał MariaKB
Jestem tu nowa, lecz "w realu" to +50. Tak się złożyło, że emerytura i śmierć męża nałożyły się. Nie, nie narzekam. Dzieci dbają o mnie, a ja staram się ich nie zawieść. Czasem jednak chciałabym pogadać z rówieśnikiem, z kimś, kto ma podobne problemy, poglądy... Cieszę się, że trafiłam na tę stronę.
Bardzo ciekawe macie poglądy na starość, niektórzy piszą nawet o śmierci. Mi jednak, mimo, że ostatnie 2 lata odwróciły moje życie do góry nogami, bardzo odpowiada stwierdzenie Martuni.
Wiem, że czas biegnie tylko w jedną stronę, więc należy podążać z nim, nie zaglądać w kalendarz Panu Bogu, kiedy ... .
"Co wypada seniorowi?" Przez całe życie postępowałam spontanicznie, choć zgodnie z sumieniem i zasadami tkwiącymi we mnie (zapewne wpojonymi w rodzinnym domu) i chyba dlatego w różnych grupach jestem najstarsza.
Chciałabym jeszcze wziąć udział w jakimś rajdzie samochodowym i może jeszcze ...
Co z tego, że ludzie będą się uśmiechać dziwnie - to już ich problem. Moje dzieci kochają mnie i są ze mnie dumne.

I wspaniale, masz byc taka. Starosc to siedzi w glowie!!!!!!!!! jestes wdowa? Co ja mam powiedziec, bylam dwa razy wdowa i przezylam, i doskonale sie czuje w moich +60.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem