Wyświetl Pojedyńczy Post
  #47  
Nieprzeczytane 10-07-2009, 14:04
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał lucy4na
Pomysł na zostawienie córek samym sobie jest super. Prawa do mieszkania nie tracisz. Musisz mieć kontrolę nad płaceniem czynszu i innych opłat.Ale jak odetną prąd czy gaz to córeczki coś zrozumieją. Musisz zrobić wszystko ,żeby zaczęły być samodzielne!
Nie możesz dalej być ich służącą i utrzymywać ich podczas gdy one mają na wszystko. Jedzenie tylko dla siebie, inne rzeczy też. Pieniązki od tatusia na bieżące potrzeby , a nie na dożywianie więźniów. Powodzenia w realizacji postanowień
Moje miłe koleżanki. Czytajcie dokładniej. Marzka ma domek jednorodzinny i ma go zostawić "córeczkom" a samej się wynieść. No lepszego kawału nie słyszałem. Sory za brutalność ale aż wróciłem się sprawdzić swoją pamięć. Córeńki może by gołe mury zostawiły.
Idąc dlej liczniki na media prąd, gaz, ciepła i zimna woda itd na Marzkę. Córcie będą płacić a po co jak matka musi zapłacić, kolosalne zadłużenie i co? A dzieci dokąd by nie odcięli pewni by nie oszczędzały.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac

Ostatnio edytowane przez tadeusz50 : 10-07-2009 o 14:32.
Odpowiedź z Cytowaniem