Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 20-04-2009, 21:01
Pani Becia's Avatar
Pani Becia Pani Becia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 8
Domyślnie

Jak szybko dostałam odpowiedzi! Jestem zaskoczona i dziękuję Odpowiadam na pytanie - moja mama ma 63 lata, jest już na emeryturze... Lekarz powiedział, że w jej stanie to niedociśnienie można zbić odpowiednimi lekami, które zresztą zapisał. To dobry lekarz i mam do niego zaufanie, na pewno wie, co mówi, ale cóż, kiedy moja Mama kompletnie zignorowała jego wskazania? Dostała recepty, rzuciła je w kąt i obwieściła, że już ona sama wie najlepiej, który znachor da jej najlepsze ziołowe mieszanki. No i dał... Podejrzanie pachnące wysuszone siano, ktore Mama codziennie parzy sobie wieczorem (czyniąc smrod na caly dom) i popija, zadowolona, nie dostrzegajac, ze wcale jej nie pomagaja. A co do tego, by porozmawial z nia ktos w jej wieku, to nie wiem jak to zorganizowac. Wszystkie kolezanki Mamy tez wierzą w ziółka. Ech... Już nie wiem, jak jej przemówić do rozsądku. Siedzi teraz z ręką w gipsie, mam czekac, aż zemdleje, złamie nie daj Bóg co innego i będzie unieruchomiona? A w tym wieku złamania ciężej się goją...
Odpowiedź z Cytowaniem