Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 10-08-2007, 10:36
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał baburka
Od dłuższego czasu nad nią pracuję. Mogę powiedzieć, że doszłam już do szczegółów, tzn. cóż uczynić ze zezwłokiem. Sfajczę to to na pewno ze względów estetycznych, ale z resztkami? Tu ugrzęzłam. Na wiatr tego nie rzucę, bo żywym potrzebne są dotykalne symbole czasu. Rozważam różne miejsca, ale wszędzie mi nijak. Nie chcialabym jednak, aby pozostały koncentrat wylądował ...., a może jednak niech młodzi to sobie wsadzą, gdzie chcą? Dzięki klikaniu z Wami pewno znalazłam rozwiązanie. Toż to, co z moim koncentratem uczynią, będzie krokiem, w wybranym przez nich kierunku. A gdyby to jeszcze był słuszny kierunek, żyłoby to co niezniszczalne. To się nazywa wiara.
Zawsze stać mnie było na odrobinę ryzyka.
Wizja zwłok mnie specjalnie nie interesuje. Jestem za kremacją i skromnym nagrobkiem.
Każda wiara mówi o niezniszczalnej duszy, tylko różni się wyobrażeniem Tamtej Strony. Moja wyobraźnia jest ludzka, więc opowiedziałam o tym, z czym byłabym szczęśliwa jako człowiek. Ponieważ nie wiem, czym w istocie jest dusza, więc też nie wiem, jak ona chciałaby bytować. Mam tylko nadzieję, że posiada ona mój umysł, więc nie jest mi obca ani ona sama, ani jej pragnienia.
Z pewnością nie chciałabym w nieskończoność reinkarnować.
Odpowiedź z Cytowaniem