Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7348  
Nieprzeczytane 19-07-2018, 09:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=waclaw46][
Cytat:
SIZE="3"]Mówił dziad do obrazu a obraz do niego ani razu.To nawiązanie do dostojnych starców którym należy w kółko przypominać że nasza koleżanka Wankabor skorzystała z regulaminu obowiązującego na senior .pl ignorowania niektórych seniorów piszących w Klubie Senior Cafe .O swojej decyzji wszystkich poinformowała.Na pamięć polecam orzeszki i przeczytanie "świętych ksiąg"

Wacuniu droga!
Gdybyś korzystał z własnych porad i uzdatniała to co ci natura dała, to bys wiedziała i być może zrozumiała, że to co wydala Wandeczka jest nawozem który wiedzą trzeba uzdatnić do użytku publicznego.
W związku z powyższym stan rzeczy jest taki że Wandeczka nawozi, a my ..... siejemy.
A czy ona to ignoruje czy nie jest jej wolą i to dla mnie/nas czynnoscia nieistotną i możemy to - że zacytuje ciebie - OLAĆ .
Mam nadzieję, że ta prawda dotarła do ciebie bo pisałem wolno.
]
Cytat:
Nie jest to prawdą bo / 6 ,13 lipca / gościł na naszym forum [/b]Teista Włodek Markowicz [/b] który deklaruje się jako katolik i nawet powiedział że ma Jezusa w sercu co wielu z was to na pewno zdziwiło że można tak osobiście odbierać Boga.
[/b]
Tajny musiał być i działać jako agent co podsłuchiwal, podpatrywał jak szpieg szoguna ..... z Watykanu, żeby użyć nomenklatury Wandeczki.
To może jego Wandeczka wyczaiła? Bo węch na kryptokatolików ma jak tropiciel posokowiec.
Cytat:
.Większość ludzi nie chce być ciemniakami wierzącymi w wszystko kto co powiedział i ze nie potrafi samodzielnie logicznie myśleć.

Widać ta większość -skąd ateistka zdeformowana Wacia wzięła te dane? chyba sam PANBÓG raczy wiedzieć, choć podejrzewam, że z ...głowy - bierze przykład z komunistów ateistów, którzy działając -jak tow w/w - w partii minionego okresu ćwiczyło kryptokalicyzm i brała pokatne śluby kościelne, uprawiała kryptopogrzeby religijne i chrzciło potomstwo tajnie przez poufnie.
Być może nie chcąc uchodzić za ciemniaków z dyktatury ATEISTYCZNEJ uprawiającej ortodoksyjny zamordyzm w tej dziedzinie.
Odpowiedź z Cytowaniem