Wątek: Demokracja
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Nieprzeczytane 29-07-2019, 19:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=senior66]
Cytat:
Jak wyżej sformułowano, wybór traktowany jest przez WYBRANEGO nie tylko jako pełna akceptacja wyrażanych przez Niego planów, myśli, ocen itd., itp. podczas akcji przedwyborczej, ale także akceptacja działań przeprowadzanych w okresie wypełniania funkcji. W tej sytuacji zachodzi sytuacja braku kontaktu WYBRANEGO Z wyborcami, a w skrajnych przypadkach zarzucanie WYBORCOM przekraczania norm i łamanie prawa. KONSTYTUCJA, KOD, Obywatele RP,
możesz jakoś jaśniej?
Cytat:
Pragnąłbym móc uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź od WYBRANEGO….. dlaczego? itp …. mimo że odpowiedź może być kłopotliwa dla odpowiadającego.
a pytałeś? radnego możesz spotkać, możesz iść do biua z petycją, na miting i w różne miejsca gdzie polityk bywa.
masz internet. Do prasy itd.
Cytat:
Rozumiem, że Ja (sam) nie mam zbyt wiele szans, ale jeśli potrafiłbym zdobyć poparcie wielu to przy odpowiednio uznanej ilości, udzielenie odpowiedzi jest obligatoryjne. Czy tak mogłoby być? Co może stać temu przeciw?

A pytałeś? I Obligatoryjnie? Jak to sobie wyobrażasz?
Jesteś posłem w dużym okręgu i spywają na twe biurko tysiące pytań, zażaleń i zwykłych kosmicznych bzdur i będziesz na wszystkie obligatoryjnie odpowiadał?
Czy dokonasz jakiejś selekcji?
To mniej więcej ten sam proces z jakim ma do czynienia brygadzista, majster, kierownik czy dyrektor firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem